Žuvų taukai peršalimo ligų profilaktikai, koncentracijai ir nagams?

eyeq internetuTėvelių forumuose kasmet neapsieinama be temos apie žuvų taukus. Ypač atėjus žiemai ir pavasariui. Klausiame ir dalijamasi patirtimi kada, kam ir kuriuo metu kokie žuvų taukai geriausi? Dažniausiai lyginami eye q vitaminai su Miolers. Palyginkime juos ir mes.

Peršalimo ligų profilaktikai

Taigi, eyeq internetu yra vienas populiariausių Šveicarijos gamintojų paruoštas produktas. Pastebėta, kad eye q zuvu taukai tinka peršalimo ligų profilaktikai, imuniteto stiprinimau, vaikams – eye q baby – nepamainomas naudingų medžiagų, reikalingų vystymuisi, šaltinis.

Kai kurie medikai primena, kad eyeq internetu preparatas turi savyje specialių grandžių, kurios stimuliuoja kalbos centrų vystymąsi, vaiko smegenyse. Todėl jie yra rekomenduojami jeigu vaikui sunkiai sekasi pradėti kalbėti.

Hiperaktyvumas

Išgryninti eyeq internetu dažnai skiriami medikų, kaip viena iš būtinų hiperaktyvių vaikų dienos raciono dalis. Tačiau tai jokiu būdu neslopinantys vaistai. Medikai aiškina tai, kaip padidėjusią koncentraciją. Mamos rašo, kad nervingas, jautrus ir išsiblaškęs vaikas, pradėjęs vartoti šiuos papildus, džiaugiasi pagerėjusia atmintimi, geresniais rezultatais mokykloje.

Tai švarūs žuvų taukai. Alternatyviuose (ne visuose) žuvų taukuose yra metalų, kuriuos sunku pastebėti, o vėliau dar sunkiau pašalinti iš organizmo. Jie kenksmingi. Todėl itin svarbu rinktis tik išgrynintus žuvų taukus.

Vartojant žuvų taukus papildomai vartoti vitamino D nerekomenduojama, nebent šeimos gydytojas nurodo kitaip.

Atsiliepimai

Miolers išlepino savo klientus. Beveik visi atsiliepimai skamba maždaug taip: žuvų taukai, kaip žuvų taukai. Tuo tarpu eye q atsiliepimai skamba apie mažesnę eye q chews kaina. Taip pat svarstoma ar yra sutapimas, kad geriant šiuos taukus aštuonis mėnesius (šaltuoju sezonu) vaikas nė karto nesirgo. Mamytės pasakoja, kad pačios juos pradėjusios gerti pastebėjo greičiau augančius plaukus, nagus, pagerėjusią odos būklę.

Atsiliepimuose neretai lyginamos ir vaistinės bei prekybos vietos, tarkim, eye q camelia, norfa, benu, eurovaistinė, eyeq internetu, Didžioji Britanija ir kitos. Lyginamos eye q kramtomos kapsulės n180 kaina ir kiekis, tarkim, eye q chews 180 tablečių. Gamintojo siūlomas puikus kokybės ir kainos santykis.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *