Vidaus plytelės gali būti naudojamos ne tik vonios ar tualeto kambariui

Plytelės kiekvienuose namuose nėra retas reiškinys. Dažniausiai jos sutinkamos yra vonios kambaryje, nes tikriausiai dar nėra išrastos geresnės apdailos medžiagos, kurios būtų atsparios vandeniui, temperatūrų svyravimams, patogios valyti bei prižiūrėti. Aišku išvaizda visuomet irgi svarbi, tad norisi ir funkcionalumo, ir estetinio grožio.

Taip pat neretai ir daugelio virtuvėje atsiranda vidaus plytelės. Juk šioje namų aplinkoje vyksta pagrindinis namų veiksmas, kai reikia gaminti valgyti ar tiesiog pasikalbėti svarbiausiomis temomis. Virtuvės plytelės taip pat kaip ir vonios, turi būti lengvai valomos bei ant jų nesikaupti riebalai ir kiti nešvarumai.

Dar viena namų erdvė, kur taip pat gali būti dažnai naudojamos vidaus plytelės – tai namų laiptų aikštelė. Sakoma, kad skalūnas ir granitas yra geriausias pasirinkimas laiptų pakopoms gaminti. Tad kartais gali plyteles pakeisti ir akmenys. Būtent minėti akmenys yra neslidūs, dėl to tai bus tikrai saugus pasirinkimas Jūsų laiptų pakopoms. Ilgaamžiški pasirinkimai visuomet laimi. Tik dar vienas priminimas, kad būtina viso tipo laiptų pakopas labai reguliariai valyti. Minėtiems akmenims net nėra būtinas specialių priemonių naudojimas valymui. Viskas atliekama labai paprastai ir nesudėtingai. Kad ir kokios bus Jūsų laiptų pakopos, nepamirškite, jog yra būtinas „generalinis“ valymas, kuris atliekamas bent du ar tris kartus per metus.

Atkreipkite dėmesį, kad populiariausios vidaus plytelės yra tos, kurių matmenys – 30×30 cm ir 60×60 cm. Nors tai ir yra šiokie tokie standartai, bet rinkoje egzistuoja ir visai kitų matmenų gaminiai. Pagal Jūsų norus ir poreikius turi būti ir parenkamos plytelės. Vieniems gražiau žiūrisi mažesnės, kiti nori didesnių, o treti mieliau renkasi netradicinius sprendimus ir nori stačiakampio formos plytelių, rombų ar dar kitokių variantų.

Svarbu renkantis vidaus plyteles atkreipti dėmesį ir į erdvę, kurioje bus klijuojami gaminiai. Patalpa taip pat gali atsakyti į nemažai klausimų. Nes kuo jis bus didesnė, tuo estetiškiau atrodys didesnių gabaritų plytelės, o jeigu erdvė yra itin maža, tai gali nekaip atrodyti itin didelės plytelės. Geriausias konsultacijas šiais klausimais gali suteikti interjero dizaineriai bei asmenys, kurie parduoda vidaus plyteles.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *