Vėsus oras lauke: kaip pasirūpinti rankų oda?

Rankos šaltuoju sezonu tikrai ne visuomet paslepiamos po pirštinėmis. Juk reikia ir vairuoti, ir telefoną patikrinti ar dar ką nors nuveikti rankomis kol būnama ne namuose. Žvarbus vėjas, šaltukas tikrai rankų odą paveikia ne kaip, o nuolat išsausėjusios ir šerpetojančios rankos gali labai greitai išduoti tikrąjį amžių, o gal net ir pasendinti. Rankos dažnai plaunamos, dezinfekuojamos, su jomis liečiami įvairiausi paviršiai ir atliekami šimta darbų, todėl nereikėtų galvoti, jog joms nereikia jokios papildomos priežiūros. Yra visiškai atvirkščiai – kaip ir veidui ar kūnui, joms reikalingi rankų kremai, puoselėjimas, galbūt net kaukės, šveitikliai ar kitokios priemonės. Dažnai galima rankomis pasirūpinti tokiomis pačiomis priemonėmis, kuriomis rūpinamasi visa kūno oda, tačiau būnant ne namuose kažin ar su savimi visuomet turėsite didelę pakuotę kūno kremo, nes jį nešiotis nėra patogu. Rankų kremai dažnai būna ir mažose pakuotėse, todėl jį galima nešiotis su savimi ir pasitepti juo bet kada. Galbūt po kelionės į darbą ar praleidus ilgą laiką lauke laukiant draugės. Kaip dar galima pasirūpinti rankų oda?

Rankų odos minkštinimas labai svarbus procesas, kuris turėtų būti daromas prieš tai, ypač jei norima panaudoti šveitiklį. Nors nušveisti rankų odą tikrai nėra bloga idėja, jas reikia tam paruošti. Jos dažnai veikiamos aplinkos, temperatūrų ir dar visokių dalykų, todėl jų stipriais šveisti neparuošus odos tikrai nerekomenduojama. Taigi, minkštinamieji rankų kremai labai svarbūs ir kasdien, o ypač tą dieną, kai vėliau planuojamas šveitimas.

Rankoms naudoti rekomenduojama tik švelnius šveitiklius, kurie nepadarytų žalos ir dar labiau neišsausintų odos. Jei oda sutrūkinėjusi ar itin pažeista, geriau apsistoti ties maitinimų. Visais kitais atvejais šveitiklis puikiai pašalins negyvas odos ląsteles ir paskatins jų atsinaujinimą.

Po šveitimo labai svarbu panaudoti daug drėkinamųjų ir maitinamųjų savybių turinčiu kremu, kuris sudėtyje turėtų tokių vitaminu kaip vitaminas E, puikiai tiks jei sudėtyje yra alyvuogių ar sviestmedžių aliejų, nes jie padeda gydyti, nuraminti ir pamaitinti odą. Jei dar neatradote mėgstamo rankų kremo, jį išsirinkti galima – https://kosmetikosparduotuve.lt/. Naudojant mėgstamą kremą atsiranda vis daugiau motyvacijos tęsti maitinimą ir džiaugtis rezultatais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *