Vestuvių muzikantai – ne vien „storų, lietuviškų“ vestuvių atributas

muzikantai

Vestuvės – diena, kuri atmintyje įsirėš visam gyvenimui. Viena vertus – dėl savo išskirtinumo bei sukeliamos euforijos, kita vertus – dėl visuotinės įtampos bei kalno darbų darbelių, užtikrinančių sklandų pasiruošimą šiai šventei. Vienas iš svarbiausių „must to do“ – punktų – vestuvių muzikantai. Nusprendus, jog vestuvės peržengs šventės dviems rėmus, be pastarųjų dažniausiai neapsieinama. Tiesa, priklausomai nuo individualaus pasirinkimo, muzikantai, grojantys per vestuves, gali skirtis kaip diena nuo nakties: tai gali būti tiek šiuolaikiškas didžėjus, tiek ir seno kirpimo muzikantai, „ginkluoti“ keliais instrumentais bei gausybe visiems iki skausmo žinomų šlagerių.

Žemiau pateikti patarimai padės renkantis vestuvių muzikantus bei aptariant su jais šventės detales.

  • Vestuvės – visų pirma dviejų žmonių šventė, tad viskas turėtų būti orientuota į jų – nuotaikos bei jaunikio – skonį. Tačiau svarbu nepamiršti ir svečių. Šie susirinko iš širdies pasveikinti jaunavedžius, tad iš pastarųjų pusės būtų gražu surengti šventę, priimtiną visiems. Sunki misija? Nelengva, bet tikrai įmanoma! Pavyzdžiui, jei už šventės muzikinę programą bus atsakingas didžėjus, šis, greta šiuolaikinių pop kūrinių, vyresnius svečius gali nustebinti populiaraus šlagerio remiksu.
  • Geri muzikantai neretai rezervuojami prieš metus ar dar anksčiau, tad primygtinai siūlome nesnausti ir jums, priešingu atveju gali tekti rinktis iš to, kas liko.
  • Neabejojame, jog muzikantą reprezentuojančioje interneto svetainėje ar paslaugą siūlančiame skelbime rasite daugybę pagiriamųjų žodžių. Tikriausiai net nereikia sakyti, jog šiais aklai pasitikėti neverta. Prašykite, jog muzikantas parodytų įrašų iš buvusių pasirodymų ar duotų kontaktus asmenų, galinčių pasidalinti atsiliepimais apie šio darbą: įspūdį susidarykite ne iš kalbų, o iš realiai atliktų veiksmų.
  • Kiekvienas muzikantas turi savitą braižą, kuris apibūdina šį kaip atlikėją bei asmenybę, tačiau tai nereiškia, jog šis neturi būti lankstus kliento poreikių atžvilgiu. Priešingai – šie turi būti pagrindinis prioritetas. Drąsiai papasakokite, ko norite bei pasidomėkite, kaip šventės metu pastarasis ketina jūsų norus įgyvendinti. Nepamirškite aptarti tokių aktualių klausimų kaip žaidimai, skirti šventės dalyvių užimtumui bei vakaro muzikinis „meniu“.
  • Vestuvių muzikantai atsiriekia nemenką dalį vestuvėms skirto biudžeto. Nesidrovėkite ir pabandykite susitarti dėl nuolaidos. Kritiškai vertinkite išankstinį užmokestį: sumokėkite tik sutarto dydžio avansą, likusią dalį – tik po vestuvių šventės.

Geriausio vestuvių muzikanto paieškas pradėkite nuo Paslaugos.lt interneto svetainės. Tai – vieta, kurioje susirenka profesionaliausi savo srities atstovai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *