Vebinarai – kas naujo šioje rinkoje?

Kai tik rinkoje pasirodė vebinarai, jie labai sparčiai pradėjo populiarėti. Didžiulė jų augimo banga buvo karantino laikotarpis, bet ir jam pasibaigus žmonės toliau sėkmingai mokosi ir nori sužinoti daugiau. Tai gali būti puiki dovana ne tik sau, bet ir darbuotojams, artimiesiems bei draugams. Tokia prasminga ir naudinga investicija bus teigiamai įvertinta daugelio.

Žinoma, svarbu atsižvelgti ir į tai, kas paruošė vebinarus bei kokia medžiaga juose yra dėstoma. Galbūt su medžiaga jau buvote susipažinęs anksčiau ar tiesiog ji dar nėra aktuali bei naudinga šiuo metu. Kokybiški vebinarai turi būti tinkamai koncentruoti. Visada naudinga, kai yra siūlomos ir praktinės užduotys, nes tuomet galima mokytis dar efektyviau. Daugelis vebinarų rengėjų be praktinių užduočių dar gali pasiūlyti įvairiausius įtraukiančius testus bei kito tipo išmokimą skatinančius metodus. Taigi, tegul Jus pasiekia tikslingas tobulėjimas per aukščiausios kokybės turinį, kuris atitiks šiuolaikinių profesionalų poreikius.

Vebinarai gali būti paruošti specialiai Jūsų darbo komandai ar draugų būriui. Dažniausiai yra įprasta, kad jame dalyvauja apie penkiolika žmonių, bet būna pačių įvairiausių variantų ir vebinare gali dalyvauti net keli šimtai asmenų. Daugelis aspektų priklauso nuo pačio vebinaro temos, taip pat įtakos turi ir jo trukmė, dalyvių patirtis ir t.t. Jeigu dalyvaujančių e mokymuose šnekamosios kalbos skiriasi, tai dažnai yra galimybė pasirinkti juos norima kalba. Lietuvoje jau įprasta, kad daugelis vebinarų yra vedami lietuvių bei anglų kalbomis.

Vebinarų rengėjai vienareikšmiškai sutinka, jog vebinarams nėra netinkamos temos. Jie gali būti rengiami bet kuriai temai, jeigu tik nėra būtinos dalyviams atlikti praktinės užduotys, kurių atlikimui reikėtų fiziškai visiems mokymų dalyviams būti vienoje vietoje. Deja, to vebinaro metu nepavyktų įgyvendinti.

Jeigu dar niekada nebuvote susidūrę su vebinarais, tai labai tikėtina, kad artimiausiu metu galėsite patirti, kas tai yra ir kaip jie veikia. Nemažai žmonių apie juos kalba bei vebinaruose dalyvauja. Visgi rengėjams nėra paprasta juos sukurti, o tuo tarpu dalyviams kartais iškyla ir iššūkių juose sudalyvauti. Tad pasidomėkite dar prieš dalyvavimą, ar nėra būtina tokio tipo mokymams iš anksto pasiruošti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *