Vasarą populiarėja mikroautobusų nuoma

mikroautobusu nuomaŠiltasis metų laikas – puikus metas pramogoms ir įvairioms atrakcijoms. Todėl būtent šiuo metu populiarėja aktyvios pramogos bei visos kitos su jomis susijusios paslaugos. Ne išimtis ir autotransporto nuoma. Verslininkai pastebi, kad būtent šiltuoju metų sezonu klientai vis dažniau domisi mikroautobusų nuoma. Dažniausiai mikroautobusas praverčia keliais atvejais.

Švenčių metu

Dažniausiai klientai ieško nuomai mikroautobuso tuomet, kai reikalingas transportas šventei. Pasirodo, mikroautobusų nuoma šventėms – itin populiari paslauga. Ypač rengiant šventes ir renginius vasaros sezonu. Mikroautobusų nuoma salone domisi ne tik patys švenčių kaltininkai, bet ne retai ir įvairūs renginių organizatoriai, kuriems patikėtas pasirūpinti, kad visi šventės dalyviai jaustųsi gerai ir patogiai.

Tokiais atvejais labai dažnai apsirenkamas mikroautobusas. Organizuojant vestuves ar krikštynas, dažnai iškyla klausimas, kaip pervežti svečius iš vienos šventės vietos į kitą. Ankščiau tam būdavo pasirenkama automobilių kolona ar limuzinas. Tačiau vis dažniau Lietuvoje tokiam pervežimui ieškoma mikroautobuso. Tai patogus transportavimo būdas, kuris dar ir padeda svečias susipažinti kelionės metu.

Ekskursijoms

Vasarą itin dažnai mikroautobusai nuomai reikalingi ir įvairioms įstaigoms. Šiltasis metų laikas – puikus metas kelionėms ir ekskursijoms. O tam reikalingas patogus ir nebrangus transportas. Todėl mikroautobusų nuoma turbūt yra patogiausias pasirinkimas ekskursijoms. Ypač tais atvejais, kai keliauja nedidelis būrys žmonių. Pavyzdžiui, organizuojant ekskursiją su 16 ar 18 dalyvių, reikėtų nuomoti mažiausiai 5 ;lengvuosius automobilius. O tai nėra labai pigus variantas. Tuo tarpu mikroautobusų nuoma šiuo atveju – geriausias pasirinkimas. Mikroautobuso nuoma bus gerokai pigesnė, jam reikės gerokai mažiau degalų, o visi ekskursijos dalyviai keliaus kartu, galės betarpiškai bendrauti ir pramogauti.

Šeimos išvykoms

Pastaruoju metu Lietuvos šeimos linkusios vis dažniau keliauti po savo šalį. Tai pastebi ir auto nuoma Kaune ar kituose miestuose užsiimantys verslininkai. Itin dažnai šeimos pasirenka keliauti ne su savo, o su nuomotu transportu. Ypač tais atvejais, kai šeimos automobilis neturi erdvaus salono ir didelės bagažinės. Tuomet geriausiai rinktis mikroautobusą, kuris leis sutalpinti tiek daiktų, kiek jų gali prireikti kelionės metu. Be to, keliauti su šia transporto priemone bus nepamainomai patogiau nei su lengvuoju automobiliu. Ypač tais atvejais, kai kelionės maršrute – ne tik itin gerai prižiūrėti keliai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *