TV staliukai: ne tik patogumui, bet ir namų interjerui papildyti

Tokie baldai, kaip TV staliukai, atrodo, namuose turi atlikti labai tikslią funkciją. Tačiau ir jie yra labai svarbi interjero dalis. Todėl svarbu pasirinkti ne tik patogų, bet ir stilingą TV staliuką, kad kambarys atrodytų nepriekaištingai, o televizorių žiūrėti būtų patogu.

Kaip išsirinkti TV staliuką?

    • Dydis. Renkantis TV staliuką, pirmiausia reikia įvertinti, kokio dydžio baldas Jums reikalingas. TV staliukas turi būti ne per didelis, bet ir ne per mažas. Pavyzdžiui, jeigu kambarys yra didelis, mažas, minimalistinis TV staliukas atrodys keistai ir nestilingai. Taip pat ir tokiu atveju, jeigu ant jo stovės didžiulis televizorius. Didžiulė klaida yra rinktis mažą staliuk1 dideliam TV. Kad ir kokį staliuką pasirinktumėte, jis turėtų būti didesnis, nei televizorius, tik tuomet atrodys natūraliai.

    • Aukštis. TV staliukai dažniausiai yra gana žemi, apie 40-60 cm. aukščio, tačiau tai nebūtinai turi tikti Jums. Užsakant individualią baldų gamybą, galima pasirinkti pageidaujamo aukščio staliuką. Svarbiausia, kad tas aukštis būtų patogus Jums. Televizorių žiūrėti reikėtų taip, kad nereikėtų labai pakelti galvos ir tai nevargintų. Tad jeigu televizorius yra pakankamai didelis, TV staliuko aukštis dažniausiai yra gana panašus į sofos, nuo kurio žiūrite TV aukštį.

    • Gylis. Svarbu ne tik staliuko dydis, bet ir gylis. Dažniausiai prie TV naudojame ir kita įrangą, tokią kaip namų kino sistemas, kompiuterinių žaidimų konsolės ir pan. Joms sudėti taip pat turi likti vietos ant staliuko. Tad net jeigu Jūsų televizorius yra itin plonas, įvertinkite, kas staliuko gylys būtų pakankamas TV stovui ir kitiems įrenginiams susidėti.

    • Atstumas. Nepamirškite, kad TV staliukai turi stovėti tinkamu atstumu nuo vietos, nuo kurios žiūrite TV. Įprastai jie statomi prie pat sienos, tačiau svarbu numatyti, kaip toli nuo jo bus žiūrimas televizorius. Geriausia, jog atstumas būtų ne mažiau kaip 2-2,5 m.

    • Sandėliavimas. Renkantis TV staliuką, pagalvokite ne tik apie tai, kad jis atlaikytų turimą Jūsų TV ir kitą įrangą, bet ir apie papildomas jo galimybes. Pavyzdžiui, TV staliukai gali taip pat tarnauti ir kaip komodos. Jeigu staliukas yra su stalčiais arba lentynomis, ten galima laikyti kompiuterinius žaidimus, stalo žaidimus, knygas ar muzikos įrašus. Tai labai patogu, nes vienas baldas atlieka kelias funkcijas vienu metu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *