Torto dekoracija – svarbi vestuvių atributika

Apie vestuves kalbėti visada malonu ir gera. Tai – labai graži šventė kiekvieno mūsų gyvenime. Ji visada būna įsimintina ir kupina pačių geriausių priminimų. Ją planuoja daugelis ne vieną mėnesį, nes pasiruošti ir susidėlioti visus akcentus užtrunka nemažai laiko, tad norint visa tai įveikti be didelio streso ir nesispraudžiant laiko rėmuose bus daug lengviau.

Be pagrindinių vestuvių akcentų nemažos reikšmės turi nors ir nedidelė, bet vis tiek svarbi vestuvių atributika. Jai gali būti priskiriamos tiek jaunavedžių spynos, tiek jaunųjų torto papuošimai, padėkos dovanos tėvams per vestuves bei liudininkams. Mažų dovanėlių nereikėtų pamiršti ir visiems šventės svečiams. Jos gali būti tikrai nedidelės ir simbolinės, bet bus tikrai svarbios kiekvienam dalyviui, nes leis darkart prisiminti šventę bei panirti į tas malonias ir širdžiai mielas akimirkas.

Kaip yra svarbūs jaunųjų drabužiai bei auksiniai žiedai, tai nemažą reikšmę turi ir pagrindinis bei pats saldžiausias šventės akcentas – tortas. Kokio skonio jį pasirinksite ir kuo dekoruosite – kiekvienos poros individualus pasirinkimas. Rinkoje yra tiek daug nuostabių konditerių, kurie gali pasiūlyti tiek veganiškų, tiek be gliuteno, tiek be cukraus, ar atvirkščiai – su saldžia mase puoštą vestuvėms skirtą tortą.

Tačiau šį saldų vestuvių atributą dar galima padabinti išskirtiniu graviruotu papuošimu. Jie pastaruoju metu itin išpopuliarėjo ir mėgstami šventės organizatorių. Nuotraukos su tokia vestuvių atributika atrodo išskirtinai ir unikaliai.

Vestuvinio torto dekoracija, t.y. smeigtukas, dažniausiai yra gaminamas medžio, faneros arba kokybiško plastiko, kuris dažniausiai gali būti juodas blizgus arba matinis, taip pat baltas blizgus, veidrodinis auksinis arba sidabrinis. Kai kurie jaunavedžiai nori, kad jų tortas būtų puoštas vardais, kiti – inicialais, tam tikru paveikslėliu, meilės simboliais ar užrašais. Tikrai yra daugybė variantų ir be jokios abejonės išsirinksite savąjį. Internete galite peržvelgti nemažai galimų dekoracijų variantų ir raskite savo mėgstamiausius. Suteikiant tokiam torto dekoro elementui  didesnio išskirtinumo – užsisakykite individualų smeigtuko graviravimą ir meistrai mielai suteiks šią paslaugą. Taigi dekoruokite tortą taip, kaip jaučia Jūsų širdis, ir tikrai nenusivilsite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *