Tinkama burnos ertmės priežiūra: 5 esminės taisyklės

Graži šypsena – nėra nei brangi, nei reikalaujanti daug laiko. Svarbiausia yra reguliarumas ir tuo pačiu dėmesys smulkmenoms. Žinoma, kai kurių žmonių dantys yra jautresni, genetika yra ne jų pusėje. Tačiau tokių – mažuma. Dauguma žmonių per mažai dėmesio skiria savo burnos ertmei ir dėl to dantys, deja, genda.

Žinoma, džiugu, kad netekus nuosavų dantų odontologijos klinika Vilniuje gali padėti implantų pagalba juos susigrąžinti. Tačiau juk nuosavi dantys yra kur kas mielesni širdžiai, taip?

Pateiksime 5 patarimus, kurie leis būti ramiu, kad Jūsų šypsena bus ir sveika, ir graži.

1.      Profesionali burnos higiena.

Jeigu norite būti ramus, kad Jūsų šypsena bus sveika ir kietosios apnašos bus greitai pašalintos – tokiu atveju būtinai reikia lankytis profesionalios burnos higienai. Šią paslaugą siūlo beveik visos klinikos, tad nesunkiai rasite tą variantą, kuris jums labiausiai tinka ir savo kaina, ir kitomis prasmėmis. Rinkitės klinikas, kurios apnašas valo inovatyviais metodais.

2.      Tinkamos priežiūros priemonės.

Jeigu norite, kad Jūsų burnos ertmė tikrai būtų tvarkinga ir švari – kasdienei priežiūrai reikia investuoti į geras, patikimas priemones. Tai yra ne tik dantų šepetukas su pasta, tačiau taip pat ir dantų siūlas, burnos skalavimo skystis bei kitos priemonės, kurios leis be jokio vargo ir svarbiausia – tinkamai pasirūpinti savimi.

3.      Daugiau vandens.

Minkštąsias apnašas galima pašalinti ne tik jas nuvalius su šepetuku, tačiau taip pat ir geriant vandenį. Visi puikiai žino, kad nuolatinis vandens gėrimas yra labai reikalingas mūsų kūnui. Svarbu, kad gerti jį reikia ir dėl dantų, kadangi vanduo sėkmingai nuvalo apnašas po valgio.

4.      Sveika mityba.

Taip pat reikia kuo daugiau dėmesio skirti savo mitybai. Irgi, tiek dėl viso kūno, tiek dėl dantų, kuriems įtaką daro maistas, kurį kasdien valgote.

5.      Reguliarumas.

Galiausiai, sveikas būsite tik tokiu atveju, jeigu aktyviai skirsite dėmesį savo šypsenai. Svarbiausia valyti dantis reguliariai ir jie išliks gražūs bei sveiki.

Graži šypsena žmogui gali suteikti kur kas daugiau pasitikėjimo savimi. Leiskite sau kasdien šypsotis. Ne tik kitiems, tačiau taip pat ir sau. Kiekviena diena yra to verta.

Daugiau apie tinkamą burnos ertmės priežiūrą bei užsiregistruoti vizitui galite https://vingioklinika.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *