Tėvai įspėjami: drabužiai vaikams neturėtų būti perkami iš neaiškių pardavėjų

drabužiai vaikamsElektroninėje erdvėje pigesnių vaikiškų rūbų ieškantys tėvai turėtų suklusti – drabužiai vaikams kai kur siūlomi neadekvačiai mažomis kainomis, tačiau jais susigundyti nereikėtų. Mat, dabar internete galima rasti be galo daug patikimų el. parduotuvių, bet vargu ar jos pasiūlys mažiausias kainas. Mažesnes kainas dabar nustato tie pardavėjai, kurie siūlo prastos kokybės garderobą, bet labiausiai sunerimti turėtų tie, kurie renkasi neaiškius pasiūlymus. Elektroninėje erdvėje dabar galima aptikti tokius pasiūlymus, kuriuose pabrėžiamos keistai mažos kainos – jos neretai net nesiekia savikainos. Ekspertai įspėja – tai gali būti apgavystė. Vaikiškų rūbų ieškantiems tėvams siūloma vengti privačių, neaiškiomis kainomis pasižyminčių pasiūlymų, nes tai gali būti paprasčiausias sukčių masalas.

Kai kurie drabužiai vaikams yra pagrįstai brangūs, todėl mažų kainų tikėtis nevalia.

Pabrėžiama, kad tėvai, kurie ieško specifinių rūbų savo atžaloms, neturėtų tikėtis labai mažų kainų. Kokybiški rūbai net ir internete siūlomi įprastomis kainomis, tik su minimaliomis  nuolaidomis. Pavyzdžiui, ieškantiems „Merino“ vilnos rūbų jokiu būdu nereikėtų dairytis į tuos pasiūlymus, kurie pasižymi kelis kartus žemesnėmis kainomis – visur tokių drabužių kainos yra daugmaž vienodos. Norintiems išvengti sukčių pinklių siūloma rinktis tas el. parduotuves, kurios nėra naujos. Taipogi vertėtų atsižvelgti į viešoje erdvėje pateikiamus buvusių klientų atsiliepimus.

Drabužiai vaikams kelis kartus pigiau perkami nebent tais atvejais, jeigu užsakymo metu pasirenkamas rūbų kiekis yra didelis – tuomet pardavėjas gali taikyti specialias nuolaidas. Jeigu dairotės į tuos privačius pasiūlymus, kurie pateikiami skelbimų portaluose, ir matote, jog kainos yra ženkliai mažesnės, tai tuomet vertėtų susimąstyti ar tikrai perkate kokybišką garderobą.

Visi drabužiai vaikams gali būti įsigyjami saugiai tik tuo atveju, jeigu pardavėjas yra žinomas.

Rūbų pirkimo metu svarbiausia yra atsižvelgti į pardavėjo pateikiamus viešus duomenis. Nėra skirtumo ar yra perkami drabužiai vaikams ar tiesiog sau – daug pirkėjų paliktų neigiamų atsiliepimų turintys pardavėjai neturėtų atkreipti jūsų dėmesio. Norint maksimalaus saugumo rūbų užsakymo metu, siūloma dairytis į geriau žinomas el. parduotuves. Paprasčiau apsisaugoti galima pardavėjų ieškant per internetines paieškos sistemas.

Suvedus norimos rūbų kategorijos pavadinimą paieškos sistemoje, galima rasti geriausiai vertinamas el. parduotuves. Pavyzdžiui, megztiniai, kelnės, kepurės vaikams ar kitų rūbų kategorijų pavadinimai turėtų būti vedami paieškos laukeliuose ir tiek. Tokiu principu lengviau filtruojami labiausiai patikimi pardavėjai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *