Tamprės sportui – ir patogumas, ir stilius

tampres sportui

Nors moteriškos sportinės aprangos pasirinkimas yra gana platus, vienas dažniausių pasirinkimų yra tamprės sportui. Jos puikiai tinka tiek sportuojant viduje, tiek lauke, o taip pat ir renkantis įvairaus tipo treniruotes. Visgi, kokios jos turėtų būti, kad būtų ne tik stilingos ir gražios, bet ir patogios?

Kokias tampres sportui rinktis?

    • Dydis. Renkantis tampres, pirmiausia reikia atkreipti dėmesį į tai, kad tamprės būtų tinkamo dydžio. Tai ypač aktualu perkant sportinę aprangą internetu, kur yra didesnį tikimybę įsigyti ne tą prekę, kurią norėjote. Gamintojai įprastai pateikia dydžių lentelę, pagal kurią nesunku pasirinkti Jums tinkamą dydį. Labai svarbu pasirinkti savo dydį, kad tamprės būtų patogios ir netrukdytų sportuoti. Jos neturi būti per mažos, nes tuomet labai apspaus raumenis ir bus sunku judėti. O jeigu dydis bus per didelis, tamprės gali susisluoksniuoti arba smukti, o tai taip pat trukdys atlikti sporto pratimus.

    • Medžiaga. Svarbu rinktis tokią medžiagą, kuri yra pritaikyta sportui ir leidžia gerai jaustis. Įprastai tamprės turi priglusti taip, jog būtų kone visai nepastebimos. Tokį efektą sukuria tik kokybiška ir gera medžiaga. Renkantis tampres sportui, taip pat įsitikinkite, kad medžiaga, iš kurios tamprės pagamintos, būtų antibakterinė, kad ji būtų pralaidi orui ir nevaržytų judesių. Taip pat galima rinktis tampres, kurios siuvamos iš medžiagos, nepraleidžiančios drėgmės.

    • Pasiuvimas. Sportuojant labai svarbu, kad apranga būtų patogi ir kokybiška. Tamprės yra drabužis, kuris labai gerai priglunda prie kūno, todėl čia labai svarbu yra drabužio pasiuvimas. Geriausia patarimas – rinktis tokia stampres, kurios yra besiūlės arba jų siuvimas yra toks, jog siūlės nesijaučia. Tai labai svarbu, nes dažnai ryškios siūlės gali trinti sportuojant ir tai sukelia nepatogumų.

    • Formavimas. Kaip jau minėta, tamprės sportui pasirenkamos ne tik todėl, jog tai labai patogus ir kokybiškas drabužis, bet ir todėl, jog jos yra labai stilingos. Įvairūs gamintojai siūlo rinktis iš specialių linijų, kuriose – tamprės su tam tikrais privalumais. Pavyzdžiui, labai populiarios push up tamprės, kurios apspaudžia sėdmenis ir sukuria push up efektą. Taip pat galima rinktis aukšto liemens tampres, kurios vizualiai labai pabrėžia kojas ir jas šiek tiek lieknina. Tad renkantis tampres, būtinai pasidomėkite ir tuo, kaip jos pasiūtos ir kaip jos formuoja kūną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *