Sužadėtuvių žiedai, kuriuos renkasi lietuviai

Kai vienas kitą be galo mylime, norisi kuo daugiau laiko praleisti kartu, kurti ateities planus, svajoti ir planuoti, kaip kartu sulauksime šimto metų. Kiekviena pora to nori. Tad svarbu, kad tokia kelionė būtų nuosekli ir vienas žingsnis sektų kitą. Planuojant ateitį kartu su mylimuoju, vienas pirmųjų žingsnių – sužadėtuvės. O jam yra reikalingi sužadėtuvių žiedai. Jų rinkoje egzistuoja visa galybė. Renkantis gali ir galva susisukti. Tad visų pirma galite susipažinimui, kokie žiedai egzistuoja, apsilankyti fashiongold.lt.

Visgi smalsu darosi ir norisi sužinoti, kokius žiedus savo sužadėtinėms renka lietuviai ir kuo pasižymi jų skonis. Aišku dalis būsimų jaunikių ilgai nežino, ko nori, ar niekaip neapsisprendžia, kas patiktų būsimai nuotaikai, o kiti vyrai labai kruopščiai apgalvoja kiekvieną juvelyrinio dirbinio detalę, puikiai žino merginos skonį ir tai, kokie sužadėtuvių žiedai ją sužavėtų. Pastebima, kad vidutiniškai sužadėtuvių papuošalams skiriama apie 1000-2000 eurų. Apskritai, žiedų kainos dažnai svyruoja nuo kelių šimtų eurų ir gali siekti iki kelių tūkstančių. Dažniausiai pasitaikantis brangakmenis, puošiantis lietuvių sužadėtuvių žiedus – deimantas; kitas pasirinkimas – kitokio tipo spalvoti brangakmeniai (smaragdai, rubinai ar safyrai). Deimantai kainuoja tikrai daug ir jeigu turite mažesnį biudžetą, kurį galite skirti sužadėtuvių žiedui, tuomet spalvoti brangakmeniai gali būti puiki alternatyva.

Klasikinis lietuvių pasirinkimas – auksiniai sužadėtuvių žiedai. Taigi žiedai gali skirtis ne tik brangakmeniais, kurie puošia žiedus, bet taip pat ir metalais, iš kurių pagaminami sužadėtuvių žiedai. Toks pasirinkimas tikrai patiks būsimai nuotaikai, ypač jeigu jos papuošalų dėžutėje dominuoja auksas. Klasikinis žiedų stilius patiks tai merginai, kuri retai dėvi papuošalus arba tikrai yra sunku atpažinti jos skonį. Tai būtų universalus pasirinkimas. Žinoma, jeigu norite, galite ją nustebinti ir rinktis kitą metalą ar įmantresnį – modernų žiedo dizainą arba itin kuklų – minimalistinį rankų darbo žiedą iš fashiongold.lt parduotuvės. Jei nuspręsite, kad norite, kaip ir nemaža dalis lietuvių, žiedo su deimantu, tai atkreipkite dėmesį į karatus. Deimanto svoris ir vertė matuojami karatais: 1 karatas yra lygus 200 mg. Nuo karatų skaičiaus priklauso ir brangakmenio dydis. Jis bus didesnis, jei karatų skaičius bus didenis. Sužadėtuvių žiedams populiariausi yra 0,1 ir  0,2 karato deimantai, o įspūdingiausiai atrodo – 0,5 karato deimantai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *