Spintos stumdomomis durimis: kaip išsirinkti ir prie ko derinti?

Šiandien jau retas nežino, kas yra slankiojanti durų sistema ir nepagalvoja apie tai, kad būtų labai gerai, jeigu namuose būtų įrengtos spintos stumdomomis durimis. Tai universalus, modernus ir šiuolaikiškas sprendimas, galinti pagelbėti įvairiose patalpose ir norint išspręsti skirtingas situacijas.

Tinka tik namams?

Turbūt dažniausiai slankiojančių durų sistema įrengiama spintose, kurios skirtos drabužiams. Įprastai tokios spintos statomos miegamuosiuose, taip pat koridoriuose. Netgi namų drabužinės labai dažnai sukuriamos sumontavus slankiojančių durų sistemą arba įrengus didelė spintą slankiojančiomis durimis. Tačiau šiandien šis mechanizmas plačiai pritaikomas ne tik privačiose erdvėse.

Vis dažniau spintos stumdomomis durimis įrengiamos ir biuruose arba viešose įstaigose. Tai puikus pasirinkimas tuomet, kai reikia sudėti dažnai naudojamus daiktus, tačiau nesinori, kad jie būtų gerai matomi. Todėl galite pastebėti, kad įvairiose įstaigose tokios durys naudojamos dokumentų, sutarčių laikymui. O biure tai yra puikus būdas išvengti netvarkos, kai reikia kaupti daug įvairių bylų ir duomenų.

Į ką atkreipti dėmesį?

Renkantis spintas stumdomomis durimis, reikia skirti dėmesio medžiagų pasirinkimui. Jeigu norite, kad spinta tarnautų daug metų, rinkitės kokybiškas medžiagas. Galbūt pastebėjote, kad iš pirmo žvilgsnio panašios spintos slankiojančiomis durimis kainuoja labai skirtingai. Tai reiškia, kad skiriasi medžiagos, kurios naudojamos gamyboje.

Nepamirškite, kad labai svarbus spintų elementas yra furnitūra. Ją rinkitės labai atsakingai. Dažniausiai spintos genda arba praranda funkcionalumą todėl, kad sumontuota nekokybiška furnitūra, jos elementai keičia formas arba greitai sulūžta. Geriausiai rinktis ilgaamžius furnitūros elementus iš plieno ar kito patikimo metalo, nelinkusio lankstytis.

Kaip pritaikyti?

Kaip jau minėta, spintos stumdomomis durimis gali būti derinamos labai įvairiai ir montuojamos jos gali būti skirtingose erdvėse. Todėl jeigu norite atnaujinti namus ir kartu išspręsti sandėliavimo arba net erdvių padalijimo klausimus, rinkitės tokias spintas. Namuose nuosaikų interjerą sukursite derindami ne baldus, o jų stilių. Pavyzdžiui, spinta stumdomomis durimis su veidrodžiais derės net ir nedideliame kambaryje, o veidrodžiai padės optiškai padidinti erdvę. Beje, stumdomų durų mechanizmas užima daug mažiau vietos, nei svarstomos durys, todėl vis dažniau tai tampa patogiu pasirinkimų mažose erdvėse. Kartu spinta atlieka daiktų pasidėjimo funkciją. O mažoje erdvėje labai svarbu, kad daiktų matytųsi kuo mažiau. Taip išlaikomas tvarkos įspūdis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *