SPA dviems: įneškite į santykius kažką naujo

spa dviems

Jau ne paslaptis, jog pasimatymų vakarai yra svarbi kiekvienų santykių dalis. Po ilgų metų draugystės, natūralu, jog tokie pasimatymai gali tapti nuobodūs, kuomet viskas jau išbandyta ir aplankyta po keletą kartų. Tad kodėl neįnešus į santykius naujų įspūdžių su SPA procedūromis dviems?

Kanados mokslininkai nustatė, jog bent 50 min. SPA dviems, atstoja net 4 romantiškas vakarienes, tad skaičiai kalba patys už save, ar ne?

Kodėl verta lankytis SPA procedūrose dviese?

Visų pirma, SPA salono darbuotojai, visuomet žino, kaip sukurti nuostabius ir romantiškus prisiminimus, todėl apsilankymas masažų salone dviese suteiks Jums puikių akimirkų, apie kurias dar ilgai galvosite su šypsena veide.

Antra, po vakaro SPA salone, grįžus namo, būsite nusiteikę maloniems ir šiltiems pokalbiems lovoje, kurie tarsi privers vėl pamilti vienas kitą iš naujo.

Trečia, toks atsipalaidavimo būdas leidžia atpalaiduoti smegenis, ko pasekoje, atsiranda noras pasakoti vienas kitam apie svajones, norus, fantazijas ir kt. Tai, taip pat leidžia partneriui sužinoti daugiau apie vidinius Jūsų įnorius, apie kuriuos galbūt įprastai nesate linkę kalbėti. Na, o kitas priežastis, kodėl SPA yra geriausia pasimatymų vieta, galite skaityti straipsnyje apie SPA dviems naudą santykiams.

SPA dviems Vilniuje

Romantiškos akimirkos mėgaujantis SPA dviems – tai vienas geriausių būdų sužadinti, atgaivinti ar dar labiau įkaitinti meilės liepsnelę, o tuo pačiu atgaivinate savo kūną ir sielą.

SPA malonumus teikiančių įmonių Lietuvoje tikrai nesunku rasti, bet vietų kur romantiškoje atmosferoje mėgautis procedūromis iškarto abiem – tai jau laiko reikalaujančios paieškos.

Pateikiame keletą vietų, kur jau sukurta romantiška atmosfera, Jūsų abiejų SPA malonumams:

 • Meilė tvyro ore (SPA Provanso kvapai Town Hall salone)

Ore prisodrintame švelnių ir subtilių aromatų pasimėgaukite laiku dviese atlikdami SPA procedūras: viso kūno šveitimas, Jai – viso kūno įvyniojimas, Jam – pėdų masažas. Tobulą laiką pabaikite mėgaudamiesi atpalaiduojančiu nugaros masažu.

 • Poilsis dviem (SPA Amadėja salone)

SPA kompleksą „Poilsis dviem“ sudaro net 4 procedūros.

 1. Pasisveikinimo ritualas. Tai terapeuto rankų ir minčių prisilietimas bei susipažinimas su klientu.
 2. Pečių juostos, kaklo ir galvos masažas.
 3. Pėdų šveitimas žaliosios citrinos ir imbiero šveitikliu, karštų rankšluosčių terapija.
 4. Pėdų masažas su laimo aliejumi.

 

 • Kerinti Rytų sala (Azia SPA salone)

Tai atpalaiduojanti terapija gaivioje jūros druskų vonioje, kuri padės visus rūpesčius palikti užmarštyje, o malonus pokalbis su brangiu žmogumi leis mėgautis romantiška akimirka. Po druskų vonios terapijos svečių lauks tonizuojantis taškinis pėdų, galvos arba nugaros masažas.

SPA dviems Kaune

Kaune, SPA dviems pasiūlymų pasirinkimas, taip pat didelis:

 • Atpalaiduojantys SPA masažai „Poilsio akimirka“ (Tobula savijauta salone)

Šio rinkinio metu, pora mėgausis aromaterapija, atpalaiduojančiu galvos, kaklo, pečių ir nugaros masažais. Po to veido procedūromis bei atpalaiduojančiu viso kūno masažu su eteriniais aliejais.

 • Pirties SPA (Saulėja SPA salone)

Šį pasiūlymą sudaro apsilankymas aromaterapinėje pirtyje, viso kūno šveitimas su druska, vantų masažas, poilsis pirties ir baseino arba burbulinės vonios zonoje bei arbatos pertraukėlė.

 • Karališkas ritualas Shanti Oriental (Spa Shanti salone)

Ritualą sudaro karališkasis pasisveikinimas, t. y. pėdų vonelė su pienu ir žiedlapiais, po to seka viso kūno masažas, veido masažas su rožinio kvarco kristalais, maudynės vario vonioje, arbata bei žmogaus prigimties testo pildymas.

SPA dviems Klaipėdoje

Klaipėdoje poroms siūlome išbandyti šį SPA dviems Azia SPA salone:

 • Tailando magijos ritualas

Tai ypatingas laikas dviese, kurį sudaro aromaterapinė citrusinių vaisių pėdų vonelė abiem, tradicinis viso kūno tajų bei taškinis pėdų masažas Jam, atpalaiduojantis viso kūno bei taškinis veido Jai ir, pabaigai, poilsis su rytietiška bambukų arbata abiems.

 

Jei jaučiate, kad Jūsų pora išsisėmė ar trūksta kažko naujo, keliaukite į vieną iš paminėtų SPA dviems. Pažadame, jog nepasigailėsite! Tai bus nepamirštamas pasimatymas, kuris įneš į santykius naujų vėjų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *