Skolintis gali visi gaunantys pajamas

taupymas

Kai Lietuvoje gyventojams ateina geresni finansiniai laikai, jie ne taupo, o kaip tik padidina vartojimo apsukas. Tačiau, pasak kreditaipigiau.lt, ruoštis sunkmečiui visada būtina. Jokiais būdais nerekomenduojama skolintis tuomet, kai finansinė padėtis yra bloga. Kai gaunama daugiau pajamų, siūloma jų neleisti nebūtiniems pirkiniams. Geriausia būtų juos atsidėti ar kažkur investuoti. Kai ateis finansinis sunkmetis, tuomet nereikės skolintis iš kreditų bendrovių – santaupos padengs netikėtas išlaidas. Tačiau, jeigu vis dėl to mėgstate skolintis, turėtumėte išmokti tai daryti kuo atsargiau. Daugelis asmenų susiduria su sunkumais tuomet, kai tiesiog neapskaičiuoja savo galimybių. Jeigu šiuo metu svarstote galimybę imti vartojimui skirtą paskolą, būtinai pasidomėkite visais niuansais.

Dabar įprasta, kad paskolos visiems išduodamos pagal vienodą tvarką. Tačiau, kartais būna tam tikrų išimčių. Įprastai kreditai išduodami tik po to, kai kruopščiai peržiūrima visa informacija apie paskolos paraiškos teikėją. Trumpai tariant, apskaičiuojama kokias vidutines pajamas jis gauna per mėnesį. Tai dažnai matoma SODROS duomenų bazėje. Tiesiog matoma kokį atlyginimą žmogus gauna. Bet, skolintis internetu ir ne tik turi galimybę ir tie, kurie gauna pajamas ne iš darbo santykių. Pavyzdžiui, asmenys, dirbantys savarankiškai, irgi gali gauti paskolas. Jų pajamos vertinamos kiek kitaip.

Dažniausiai kredito įstaigos pabrėžia, kad tie, kurie vykdo individualią veiklą, kaip pajamų įrodymą turi pateikti deklaracijos išrašą už praėjusius metus. Tad, vidurkis apskaičiuojamas vertinant 12 mėnesių pajamas. Taip pat gali būti atvejų, kad kreditorius paprašys ne tik deklaracijos, bet taip pat banko sąskaitos išrašų, iš kurių matytųsi gaunamos pajamos per paskutinius keturi mėnesius ar daugiau. Tai šiokia tokia atsargumo priemonė, nes kreditoriai negali matyti ar jūsų pajamos, palyginus su praėjusiais metais, nėra sumažėjusios.

Kaip bebūtų, visada atsižvelgiama į visumą. Gaunamos pajamos dar nieko nereiškia, nes taip pat labai svarbu įvertinti asmens turimus įsipareigojimus. Pavyzdžiui, asmenys, kurie turi paėmę vartojimo kreditus kitose bendrovėse, naujas paskolas gauna sunkiau. Jeigu dar tos skolos grąžinamos pavėluotai, tuomet paskolos išvis niekas neišduoda, nes tai būtų per didelė rizika.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *