Siuntų atsiėmimo tendencijos – kuo išsiskiriame iš kitų Europiečių?

drabuziai internetuApsipirkimas internetu tampa įprastu ir patogiu būdu įsigyti norimą prekę. Patogesnėmis tampa ne tik elektroninės parduotuvės, bet ir pirkinių atsiėmimo vietos. Ir nors prancūzai, ir italai dažniausiai renkasi pirkinius atsiimti siuntų atsiėmimo taškuose, Baltijos šalių gyventojai, tarp, kurių ir Lietuva, internete įsigytus pirkinius nukreipia į terminalus.

Impulsyvus pirkimas, patogus prekės atsiėmimas

Dažniausiai perkami dranuziai internetu. Pastebėta, kad daugeliu atvejų tai impulsyvus pirkinys. Lietuviai, kaip ir daugelis europiečių, pirkdami nurodo, kad dranuziai internetu atkeliautų į namus. Tai nurodė net 84 proc. apklausos dalyvių. Lietuvoje šis skaičius sumažėja iki 79 proc.

Kadangi, dranuziai internetu perkami labai impulsyviai, pirkėjai nori juos gauti taip pat kuo įmanoma greičiau. Todėl dažnai pirkėjai pasirįžę pirkinių atsiėmimo vietą derinti prie savo dienotvarkės. Tarkim, kad dranuziai internetu atkeliautų į darbo vietą, sporto klubą arba drabuziai internetu moterims atkeliautų į kitą pirkėjams patogią vietą.

Svarbu neprisirišti prie vieno taško

Tyrėjai pastebi, kad noras neprisirišti prie vienos vietos yra bendra tendencija, į kurią prekybininkai privalės reaguoti. Jeigu žmogus ilsisi prie jūros, jis nori, kad drabuziai internetu vyrams arba moteriski drabuziai internetu atkeliautų būtent ten. Jeigu jis ruošiasi skirsti kur tolėliau, jis norėtų, kad drabuziai internetu is uzsienio jį pasitiktų oro uoste.

Tyrimas atskleidė ir tai, kad iki šiol pirkėjui buvo sudėtinga pakeisti siuntos atsiėmimo vietą ar laiką. Todėl suplanuotas laikas ne visuomet sutapdavo su realiomis galimybėmis atsiimti pirkinį. Taigi, kuo daugiau atsiėmimo vietų galimybių siūlo elektroninė parduotuvė, taip pat kuo lankstesnėmis sąlygomis ji yra linkusi prisitaikyti prie besikeičiančių vartotojų poreikių, tuo patrauklesnė ji yra.

Dar viena sąlyga – maksimaliai trumpas pirkinių atsiėmimo laikas. Jau praeitis, kuomet pirkinių klientas laukdavo savaitę. Ne, šiandien vartotojas nori, kad pigus drabuziai internetu, drabuziai moterims is anglijos, deveti drabuziai internetu ir ypač drabuziai internetu ispardavimas atkeliautų per dvi – tris dienas, po užsakymo patvirtinimo.

Aukštesni reikalavimai įžiebia dar didesnę konkurenciją, o tokiose lenktynėse išlošia vartotojas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *