Siuntiniai į Airiją – per kelias dienas?

Šiandien galime rinktis, kur norime gyventi. Tiesa, keliones šiek tiek suvaržė pasaulinė koronaviruso pandemija, tačiau pasaulis yra daug laisvesnis ir atviresnis nei kada nors anksčiau. Į užsienio šalis daugelis vyksta studijuoti, dirbti, o kiti paprasčiausiai nusprendžia pakeisti gyvenamąją vietą. Airija – populiari kryptis, tad ir siuntiniai į Airiją keliauja tikrai dažnai. Siunčiama viskas: drabužiai, žaislai, maistas ir net buitinė technika. Pastaruoju metu daugelis pamėgo pervežimo mikroautobusais paslaugas – taip siuntos pristatomos itin greitai.

„Nuo durų iki durų“ principas

Vystantis pervežimų rinkai buvo atrastas šis patogus darbo principas. Siuntos pirmiausiai yra surenkamos Lietuvoje ir tik tada keliauja į Airiją, Angliją ar kitas šalis. Taip ne tik greičiau, bet ir patogiau: nereikia toli vykti ar vežti savo siuntos per pusę Lietuvos. O ir gavėjui siuntinys įteikiamas tiesiog į rankas, tad nereikia gaišti laiko. Taigi, tokiu būdu siuntiniai į Airiją nukeliauja daug greičiau: įprastai kelionė trunka kelias dienas, o jei reikalas skubus, galite rinktis ir greitojo pristatymo paslaugą.

Siuntas veža mikroautobusai

Daugelis žino, kad į Angliją ar Airiją galima ne tik nuskristi, bet ir važiuoti vadinamaisiais „mikriukais“. Tokiu pačiu būdu keliauja ir siuntos, nes tai užtikrina greitesnį pristatymą. Visų pirma, mikroautobusai gali važiuoti greičiau už dideles sunkiasvores transporto priemones, jie yra manevringesni ir lengvai įveikia net ir siauras mažesnių miestelių gatves. Antra vertus, šiose transporto priemonėse yra palyginti daug vietos, tad siuntiniai į Airiją gali būti net ir labai didelės: siunčiami baldai, buitinė technika ar net statybinės medžiagos.

Siuntiniai į Airiją – sekami

Artimiesiems ir draugams dažnai iš Lietuvos keliauja ne tik įvairūs reikalingi daiktai, bet ir dovanos. Jos tikriausiai nėra tokios brangios savo finansine išraiška, bet turi neįkainojamą emocinę vertę – primena namus. Tokie daiktai kartais yra tiesiog nepakeičiami, todėl siuntiniai į Airiją yra akylai prižiūrimi ir nuolat stebimi ne tik pervežimų įmonių specialistų, bet ir pačių siuntėjų bei gavėjų. Nuotraukos, atsiminimų albumai ir kiti sentimentai – kraustantis į užsienį daugelį daiktų tenka palikti. Laimė, vėliau jie kaip siuntos saugiai atkeliauja kad ir kur bebūtumėte.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *