Sandėliavimas visoje Lietuvoje

Dažnai žmonės susiduria su problema, kad neturi kur sandėliuoti savo daiktų ar baldų, tada į pagalbą atskubame mes, UAB Parnasas komanda. Mūsų įmonė teikia kompleksines ir profesionalias sandėliavimo paslaugas Lietuvoje.  

Sandėliavimas didžiuosiuose Lietuvos miestuose 

Teikiame kokybiškas sandėliavimo paslaugas didžiuosiuose Lietuvos miestuose, nes mūsų įmonė turi sandėlius Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Kiekvienas mūsų sandėlis yra strategiškai geroje vietoje, todėl bus patogu privažiuoti ir iškrauti ar pakrauti krovinius. Mūsų sandėliai yra šiuolaikiški, juose yra įrengta moderni bei profesionali technika. UAB Parnasas sandėliuose Jūsų kroviniai, daiktai ar baldai bus saugomi saugiai bei kokybiškai. Mūsų sandėliuose yra įrengta priešgaisrinė apsaugos sistema. Taip pat Jūsų kroviniai bus apsaugoti nuo vagysčių ir kitų nusikaltimų: visuose sandėliuose yra įrengtos vaizdinės ir garsinės apsaugos sistemos. Taip pat mūsų sandėliuose veikia modernios patalpų vėdinimo bei temperatūros palaikymo sistemos, todėl galime sukurti ir palaikyti temperatūrą bei drėgmę tokią, kokia yra rekomenduojama Jūsų kroviniui. 

Kompleksinės sandėliavimo paslaugos

UAB Parnasas gali pasirūpinti ne tik profesionaliu ir saugiu Jūsų krovinių sandėliavimu, bet ir kitomis su kroviniais susijusiomis paslaugomis. Mūsų profesionalūs darbuotojai geba tinkamai, laikantis visų saugumo reikalavimų bei rekomendacijų, iškrauti ir pakrauti krovinius. Krovinių krovą atliekame rankiniu arba mechaniniu būdu. Taip pat mūsų komanda gali paženklinti Jūsų krovinius lipdukais ar etiketėmis, supakuoti juos, surūšiuoti ir sukomplektuoti. Visus darbus atliekame profesionaliai, logistikos srityje esame sukaupę ilgametę patirtį. 

Pažadame kokybišką ir profesionalų aptarnavimą

Kiekvienas UAB “Parnasas darbuotojas yra profesionalus ir patyręs savo srities specialistas. Galime užtikrinti, kad sandėliavimo paslaugos bus atliktos be priekaištų, Jūsų kroviniai bus sandėliuojami saugiai bei kokybiškai. Kilus įvairiems klausimams, mūsų darbuotojai maloniai į juos atsakys, o iškilus kokioms nors problemoms ar nesusipratimams, mūsų darbuotoja operatyviai ir kuo įmanoma greičiaus juos išspręs. Jums nereikės niekuo rūpintis ar nerimauti, mes pasirūpinsime, kad sandėliavimo paslaugos būtų atliktos kokybiškai. Mūsų komanda pasižymi perfekcionizmu, todėl galite būtų tikri, kad visi mūsų įmonei pavesti darbai bus atlikti kuo įmanoma geriau bei kokybiškiau. Mūsų tikslas – geriausi rezultatai bei laimingi ir mumis pasitikintys klientai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *