Profesionalios buhalterinės apskaitos paslaugos Kaune

FRONDITA UABTvarkinga buhalterinė apskaita yra vienas iš pamatų sėkmingai verslo veiklai. Pasamdžius profesionalias buhalterijos paslaugas teikiančią įmonę, galima užsitikrinti, kad apskaitoje nebus klaidų, ji bus tvarkoma pagal teisinius reikalavimus. Kad tokios paslaugos reikalingos, puikus pavyzdys yra FRONDITA, UAB. Ši įmonė jau trečią dešimtmetį teikia buhalterinės apskaitos ir įmonių steigimo paslaugas. Sėkminga bendrovės veikla nuo 1992 metų rodo jos paslaugų naudingumą ir darbuotojų profesionalumą.

Patyrę darbuotojai – kokybiškos paslaugos

Buhalterinės apskaitos profesionalui nepakanka tik gerai skaičiuoti, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Reikia puikiai išmanyti dokumentų pildymo reikalavimus, mokesčių sistemą, įstatyminę bazę. Įmonės FRONDITA darbuotojai ne tik turi ilgametę patirtį, bet ir nuolat tobulinasi, dalyvauja kvalifikacijos kėlimo kursuose. Buhalterijos specialistai seka visus teisinių aktų pakeitimus, Valstybinės mokesčių inspekcijos naujienas, dirba pažangiomis buhalterinės apskaitos programomis. Taip užtikrinama, kad paslaugos klientui būtų suteikiamos greitai ir kokybiškai.

Kompleksinės paslaugos

Vienas iš įmonės principų yra betarpiškas bendradarbiavimas su klientais. Todėl klientai yra nuolat informuojami apie naujienas ir pasikeitimus mokesčių klausimais, konsultuojami iškilus neaiškumams, prireikus atstovaujami bendraujant su valstybinėmis institucijomis finansiniais klausimais. Jeigu buhalterinę apskaitą tvarkote patys, galite kreiptis dėl profesionalių konsultacijų. FRONDITA savo paslaugas teikia kompleksiškai, atsižvelgiant į kiekvieno kliento poreikius. Buhalterinės apskaitos tvarkymo paslaugos papildomos juridinėmis konsultacijomis, galima užsakyti įmonės veikloje reikalingų dokumentų formų paruošimą, ar netgi kreiptis dėl įmonės perregistravimo ar pertvarkymo.

Buhalterinių paslaugų įmonės pranašumai

Jeigu anksčiau kiekvienoje įmonėje būdavo buhalterio etatas, dabar vis dažniau samdoma buhalterinės apskaitos tvarkymo bendrovė. Tai reiškia, kad įmonėje nereikia steigti etato, kurti dar vienos darbo vietos, investuoti į buhalterines kompiuterines programas, kvalifikacijos kėlimo kursus. Samdoma buhalterijos įmonė nesusirgs, neims atostogų, vadinasi, buhalterinė apskaita pilnus metus bus tvarkoma nuolat ir sklandžiai. Buhalterinių paslaugų įmonė užtikrina kliento komercinių paslapčių konfidencialumą, prisiima pilną atsakomybę už buhalterinių įrašų teisingumą ir pateikimą reikalingoms valstybinėms įstaigoms (mokesčių inspekcijai, Sodrai ir pan.).

Profesionalūs buhalteriai Kaune tikrai naudinga verslui paslauga. Tvarkingai ir laiku tvarkoma buhalterinė apskaita nesukels papildomo streso artėjant finansinių metų pabaigai ar sulaukus skambučio iš mokesčių inspekcijos, nes žinosite, kad Jūsų apskaitoje viskas tikslu ir sustyguota.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *