Prieš užsakant gėles į namus, pasidomėkite viskuo

gėlės

Padovanoti puokštę gėlių dabar galima gana paprastai, o svarbiausia – ją įteikti galite patys to nedarydami. Gėlių pristatymo paslaugą siūlančios įmonės bei įvairiausi fiziniai asmeny akcentuoja, kad tokia paslauga apima ne tik gėles, bet ir visas kitas dovanas. Trumpai tariant, šių paslaugų teikėjai atliks visas jiems pavestas užduotis už atitinkamą kainą. Bet, pravartu žinoti, kad viskas turi savo taisykles ir aišku – mokesčius.

Šias paslaugas siūlanti www.geliufeja.lt nurodo, kad daugelis klientų nesupranta kaip iš tiesų viskas vyksta, o dėl to kyla įvairiausių nesusipratimų. Pirmiausia, svarbu akcentuoti, kad galutinė kaina dažniausiai pateikiama tik tada kai pats klientas pateikia visą informaciją. Tai reiškia, kad bus būtina nurodyti kokiu metu gėlės ar dovanos turės būti pristatytos. Svarbi bus vieta, nes kuo toliau teks važiuoti, tuo didesnę kainą teks mokėti. Be abejo, bene didžiausią įtaką paslaugų kainai daro tai, kas turės būti įteikta. Jeigu kalbame apie mažą gėlių puokštelę, vadinasi kaina bus standartinė. Jeigu gėlių puokštė bus milžiniška ir ją sudarys kelių rūšių gėlės, natūralu, kad kaina jau bus visiškai kitokia.

Kuo didesnė puokštė dovanojama per minėtas įmones, tuo didesnę kainą teks mokėti. Pravartu žinoti, kad gėlės į namus Kaune ar kituose miestuose pristatomos tik prieš tai patvirtinus maršrutą. Turėkite galvoje, kad pasirinkus paslaugų teikėją viename mieste, vargu ar šis už standartinį mokestį keliaus į kitą Lietuvos galą. Jeigu norėsite, kad gėlės būtų pristatomos Kaune, vadinasi ir turite dairysit į šiame mieste dirbančius paslaugų teikėjus, kad nebūtų taip, jog juos tektų siųst į kitą miestą.

Klientams pabrėžiama, kad paslaugų teikėjai gali viską atlikti už klientus. Sumokama atitinkama pinigų suma, o tada paslaugų teikėjai pasirūpina viskuo – dovanomis ir jeigu reikia dar paruošia ir gėlių puokštes (arba atvirkščiai). Beje, patartina prieš tai pasiglinti kokias paslaugas siūlo pasirinkta įmonė. Mat, kai kurie paslaugų teikėjai turi griežtas sąlygas iš ko turi būti užsakomos gėlių puokštės. Tad, viskuo gerai pasidomėkite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *