Prekės kūdikiams: George reiškia kokybę

GeorgeGeorge drabužėliai mėgstami ne tik dėl spalvingumo

Prekės kūdikiams – kokybės paieškos ir nuolatinis galvojimas, ko reikia ar nereikia. Pavyzdžiui, drabužėliai po kurio laiko išaugami. Bet tai nereiškia, kad situacija turėtų būti vertinama atmestinai. Nors apranga ir „sumažėja“, jai vis tiek privalu skirti pakankamai dėmesio. Kūdikis turi jaustis patogiai.

Patogumas – dar ne viskas. Perkant teiraujamasi apie medžiagas, mat nesinori „privilioti“ kokių alergijų. Kad mažiausi šeimos nariai jaustųsi puikiai, tėvai rūpinasi įvairiais dalykais. Kad rūpesčiai būtų nors kiek lengvesni, tam tikra prasme pagalbos ranką ištiesia aprangos gamintojai. Štai George prekės ženklas asocijuojasi ne tik su žaismingais drabužėliais, bet ir su kokybiškumu.

George apranga mėgstama ne tik dėl spalvingumo. Sakykim, keturių vienetų marškinėlių komplektas. Visi marškinėliai skirtingų spalvų. Bet puikiam komplektui svarbu dar šis tas. Tad domimės, kuo marškinėlių rinkinys ypatingas. Pasirodo, konkrečiu pavyzdžiu drabužiai yra iš medvilnės. O medvilnė – viena tų medžiagų, apie kurias kalbama teigiamai, ypač pabrėžiant natūralumą.

Komplektukai – vertas dėmesio pasirinkimas

Komplektukų yra ir daugiau. Kodėl verta rinktis būtent komplektuką, o ne atskirus drabužius? Visų pirma, šitaip galima įsigyti daugiau drabužėlių ir sutaupyti laiko. Antra, tai kainos požiūriu patrauklus pasiūlymas. Trečia, kelių vienetų pakuotėse gauname skirtingų spalvų, bet identiško dizaino drabužėlius (jei nupirktumėte trejus skirtingus marškinėlius, nebūtumėte tikri, kad mažyliui visi jie bus patogūs, o vienodo sukirpimo apranga – patikrintas komfortas).

Verta paminėti, kad yra komplektukų, kuriuose – ir vienspalvė, ir marga apranga. Štai treji marškinėliai, iš kurių dveji dryžuoti, o vieni be jokių juostų ar ornamentų. Tačiau išlaikoma ta pati forma, ta pati stilistika.

George reiškia ne tik kokybę

George prekės ženklas asocijuojasi ir su kokybe, ir su patraukliomis kainomis. Nusiteikiam, kad teks plačiai atverti piniginę ir pakloti krūvą banknotų… Visgi pasirodo, kad kainos draugiškos. Kai išlaidų iš visų pusių tiek daug, tai palankiai įkainota mažylių apranga yra tikras išsigelbėjimas.

Pardavėjai siūlo puoštis

George yra įrodymas, kad kūdikių apranga gali būti ir graži, ir patogi, ir draugiška mažiesiems. Sudedant visas gerąsias savybes nesunkiai gaunamas žodis „puiku“. Puikus kainos ir kokybės santykis, puikūs dizaino sprendimai, netgi kainos parinktos puikiai. Tad lengva suprasti, kodėl pardavėjai siūlo puoštis ir džiaugtis.

Kai vaikai jaučiasi sveikai ir patogiai, tai ir tėvams ramiau. Parinkus tinkamus drabužėlius, mažyliai gali smagiai žaisti ir tyrinėti jiems dar naują pasaulį.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *