Perkate naudotą automobilį? Štai kodėl VIN patikra yra privaloma

Jei ieškote pirkti automobilį, tačiau tik apžiūrinėjate išorę bei atliekate testinius vairavimus, esate ne pirkėjas, o lošėjas. Tikitės rasti deimantą tarp anglių neįdėdami pakankamai pastangų. Žinoma, jums gali pasisekti, tačiau kam rizikuoti? Atlikta VIN patikra leis užtikrinti, kad išsirinkote tvarkingą automobilį, kokį ir norėjote. O Carvertical nuolaidos kodas leis patikrą atlikti pigiau.

Kas yra VIN kodas ir VIN patikra?

VIN kodas, kurį galite matyti automobilio techniniame pase bei tam tikrose automobilio vietose yra unikalus automobilio kodas, prie kurio yra „pririšta“ automobilio istorija. Tai unikalus 17 skaičių kodas, kurį turi tik vienas automobilis pasaulyje, nėra dviejų pasikartojančių numerių.

Draudimo įmonės, autoservisai, aptarnavimo centrai pateikia duomenis į specialias duomenų bazes, o vėliau tokie portalai kaip Carvertical surenka šią informaciją bei pateikia potencialiam pirkėjui visą informaciją apie dominantį automobilį.

Kodėl ši informacija svarbi? Nesvarbu, kokį automobilį perkate, pirmoje vietoje turi būti saugumas ir automobilio techninė būklė. Nieko neatsitiks, jei automobilis daug važinėtas, tačiau nepatyręs rimtų avarijų. Jis gali net būti su nubrauktu kėbulu – tai nedaro įtakos vairavimo kokybei. Tačiau automobilis patekęs į didelę autoavariją, kur kėbulo pažeidimai pakankamai ryškūs, pažeista konstrukcija, tuomet jis tampa nesaugus. Vizualiai meistrai gali atkalti net taip vadinamus „lavonus“, tačiau tokios transporto priemonės  patekus į eismo įvykį neapsaugos, o keleivius padarys itin pažeidžiamus. O kur dar skendę automobiliai, netinkamai(nelegaliai) modifikuoti ir pan.

Turint informaciją apie automobilio istoriją ir jo būklę galima lengviau padaryti sprendimą ar tai geras automobilis, ar jo kaina atitinka kokybę.

VIN patikra sutaupo pinigų

Galima pažiūrėti į tai ir iš kitos pusės. Automobilį lengva greitai sutvarkyti net po didžiausių avarijų ir jie kelis šimtus kilometrų nuvažiuos be priekaištų. Vėliau pradės lįsti problemos, kurios kainuos nemažai pinigų, gal net antra tiek, kiek kainavo automobilis.

Žinant automobilio istoriją galima matyti su kokiomis problemomis susidūręs automobilis ir ko iš jo tikėtis. Taip išvengiama įsigyti probleminį automobilį.

Tuo tarpu Carvertical nuolaidos kodas leidžia sutaupyti atliekant VIN patikrą, tad galima sakyti, jog nebelieka priežasčių neatlikti šios patikros, kuri ateityje gali apsaugoti nuo daugiau problemų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *