Patikima aparatūros nuoma renginiams – ne užgaida, o būtinybė

Aparatūros nuoma renginiams turėtų būti visapusiškai sklandi – tai ir noras, ir poreikis. Ar reikia aiškinti, kodėl svarbu, kad projektorius nekeltų rūpesčių? Ne, aiškinti nereikia, mat tai kuo akivaizdžiausia.

Aparatūros nuoma nekelia rūpesčių. Bet yra kelios sąlygos. O viena pirmųjų ir pagrindinių – susisiekimas su profesionalais. Arba specialistais. Kaip kam patinka, tas taip sako. Abi šios sąvokos atspindi kokybę ir atsakingą požiūrį į darbą. O juk būtent to ir reikia, kai jūsų galvoje kirba mintys apie ruošimąsi koncertui ar apie didelę konferenciją…

Klausiate, ar profesionalumo reikšmė tikrai milžiniška? Atsakome – taip, tikrai. Jeigu nupieštume skalę su rodmenimis nuo 1 iki 100, nedvejodami rinktumėmės didžiausią skaičių – 100. Nes gera žinoti, kad yra į ką kreiptis, kad yra specialistų, kuriais galima pasitikėti šimtu procentų.

Tiesa, reikia pažymėti, jog net atsakingiausios įmonės, teikiančios nuomos paslaugas, neatitiks lūkesčių, jeigu siūlys daiktus, tarsi paimtus iš antikvariato. Tokiu atveju veikiausiai susimąstytumėte, už ką mokate pinigus. Tačiau šiuokart nenuvilsime. Yra siūloma labai daug modernių projektorių, ekranų ir viso kito, kas aktualu ruošiantis pristatymams, koncertams ir kt. Atkreipkite dėmesį – ne archajiškų, o modernių įrenginių. Prietaisų, sukurtų pagal šiuolaikinius standartus, orientuotų į gerą rezultatą.

Sutikite, žiūrovų lūkesčiai vis didesni. Tad videoprojektų „valdytojams“ nepakanka sukurti „kas būtų bent kiek gražu“. Tenka pasistengti labiau. O tada sienas papuošia nuostabios 3D projekcijos ir kiti estetiški, abejingų nepaliekantys kūriniai, meno instaliacijos, netgi pasakos.

Ką tik paminėtas žodis „pasakos“ – itin svarbus. Nes apsilankę įdomiame renginyje pasijuntame lyg pasakoje. Nekantraudami laukiame pasirodymų, galvojame, kokie puikūs vedėjai, kaip dailiai dekoruota aplinka. Ir suvokiame, jog tie eurai, išleisti už bilietus, yra tarsi investicija – į poilsį, į naujus įspūdžius, į turiningą laisvalaikį.

Lietuvoje yra renginių kiekvienam skoniui. Ar tai būtų žiema, ar vasara, visuomet siūloma bilietų tai vienur, tai kitur… Pasirinkimas nemenkas. Jis ypač platus. Jį netgi galėtume apibūdinti kaip solidų. O žmogui, kuris mokosi, dirba, siekia, pavargsta, reikia ko nors, kas atgaivintų mintis, kas leistų atsipalaiduoti, kas suteiktų peno apmąstymams ir tiesiog leistų pasidžiaugti viena kita laisva valanda, laisvu savaitgaliu.

Iš pastarosios pastraipos nesunkiai atrandamas teiginys, jog spektakliai, parodos, koncertai ir kitos įdomybės – tai įdomumo ir turiningumo derinys. Derinys, kuris neabejotinai vertas kelių, keliolikos ar keliasdešimt už bilietą išleistų eurų. Tai ne indėlis, kuris tiesiogiai pavirs didesne pinigų suma. Tačiau investicijos metafora čia visiškai tikslinga. Pavyzdžiui, pasklausę mėgstamo atlikėjo dainų jaučiamės pakylėti ir vėl įgauname įkvėpimo naujiems darbams.

Nėra renginio be pasiruošimo. Todėl patikima aparatūros nuoma renginiams nėra užgaida. Tai būtinybė. Todėl puikiai suprantama, kad atradus gerus nuomotojus renginių organizavimas tampa kur kas mielesne veikla. Kai žinote, kad gausite tai, kas veiks be priekaištų, ir dar už priimtiną kainą, tuomet bendras vykdomo projekto paveikslas – puikus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *