Paskolos jums ieškoti dabar bus be galo sunku, nes reikalavimai dar griežtesni

paskolosJeigu paskolos jums prireikė kažkokių nenumatytų problemų sprendimui, tai jokiu būdu dėl jos ėmimo neturėtumėte būti nusiteikę optimistiškai. Matote, rinkos reguliavimas yra griežtas ir jau senai akcentuojama, kad finansų rinka kontroliuojama labiausiai, todėl paskolas šiuo metu gauna retas žmogus. Mažas išduotų paskolų skaičius byloja, kad kredito teikėjai taiko dar griežtesnius skolinimosi reikalavimus nei prieš metus ar dar vėliau. Dabar klientams sunku skolintis iš vartojimo kreditus teikiančių bendrovių, nes vis dėlto – ne visi gauna pajamas, ne visi turi švarią kredito istoriją, tuo labiau – ne visų asmenų kredito reitingas yra teigiamas. Šie trys rodikliai kreditoriui nusako ar verta skolinti pinigus ar ne.

Pajamų gavimas yra svarbiausias reikalavimas – jeigu jų negaunate, tada negausite ir jokios paskolos, įskaitant būsto, verslo kreditavimo. Būtina pabrėžti, kad kai kurie iš tiesų turi klaidingą nuomonę dėl pajamų. Kai kurie vartotojai mano, kad pajamos, kurios gautos iš atsitiktinių sandorių, irgi yra priskiriamos prie tvarių pajamų, bet taip nėra. Kreditoriai ko gero mintinai žino taisyklę, kad prie tvarių pajamų negalima priskaičiuoti jokių pašalpų, atsitiktinių pajamų, nelegaliai gautų pinigų ir t.t. Tos pajamos turi būti uždirbamos  per darbo santykius ar dirbant savarankiškai. Tad, jeigu neturite oficialaus pajamų šaltinio, tai jums apie skolinimąsi galvoti nereikėtų  – jokios paskolos jūs negausite.

Kas liečia kredito istoriją, tai retas žmogus žino kas tai yra. Finansiškai išprusę asmenys žino, kad tai yra informacija, kuri parodo visus turimus įsipareigojimus, įsipareigojimų vykdymą ar nevykdymą, taip pat joje matomi įrašai apie turto areštus, buvimą skolininkų sąrašuose ir t.t. Trumpai tariant, kredito istorija atspindi jūsų atsakomybės jausmą finansų srityje. Jeigu jūs esate prasiskolinę, tai be abejo, kad neturėtumėte bandyti ieškoti naujos paskolos – niekas nenorės išduoti kredito tokiems žmonėms, kurie nevykdo įsipareigojimų – tai nebūtų logiška, tai būtų rizikinga.

Kredito reitingas įprastai parodo jūsų galimybes vykdyti įsipareigojimus naujiems paslaugų teikėjams ar kreditoriams. Tai yra skalė, kurioje nubrėžiama riba, rodanti tikimybę apie vėlavimą neatsiskaityti 90 dienų ar ilgiau. Tad, prieš teikiant paraišką, būtinai patikrinkite ir savo kredito reitingą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *