Palaidinės pagal figūros tipą

palaidinėsJuokaujama, kad į kiekvienos moters kraują yra įaugęs noras būti gražiai. Jei gamta neapdovanojo jūsų ilgais plaukais, kietais nagais ir žvilgančia oda – nereikia nusiminti, kadangi mados pasaulis sukūrė įvairiausias priemones ir daiktus, kurie padeda tą grožį susikurti pačioms. Platus kosmetikos ir drabužių pasirinkimas skatina ieškoti labiausiai pagal individualią žmogaus išvaizdą derančius kūno, plaukų spalvą, figūrą rinktis labiausiai tinkančius aksesuarus. Šįkart kalbame apie drabužius, kurių pasirinkimas gali nulemti, ar atrodysite žavingai, ar geriau kartais net neiti iš namų. Juokaujame, tačiau drabužio pasirinkimas pagal figūrą gali tikrai padėti atskleisti jūsų grožį. Palaidinės – vienas universaliausių drabužių, kurį mėgsta daugelis moterų. Jas patogu dėvėti bet kada ir keliaujant beveik bet kur: į darbą, į vakarėlį, ramiai sėdint namuose.

Palaidinės pagal figūros tipą

Stambesnės merginos turėtų vengti labai aptemptų palaidinių. Tokios palaidinės ne tik vizualiai nepalieknins, tačiau priešingai, pabrėš bandeles, kurios yra ant pilvo. Rekomenduojama dėvėti juodos spalvos palaidines, kurios padeda sukurti liekno liemens iliuziją.

Labai lieknos merginos. Tokių moterų tikslas dažniausiai yra visais įmanomais būdais kuo labiau išryškinti krūtinę. Tai galima padaryti pasirinkus tokią bliuskutę, kuri turi kišenėles krūtinės vietoje. Taip vizualiai krūtinė atrodys kiek didesnė. Taip pat rinkitės raštuotas, ne vienspalves palaidines.

Gitaros figūros moterys gali džiaugtis, nes joms tinka beveik bet koks variantas. Svarbiausia, kad atrodytumėte padoriai, nes kartais labai lieknas liemuo ir didelė krūtinė atrodo neestetiškai.

Moterys su labai didele krūtine dažniausiai nori bent kiek ją paslėpti. Prisiminkite, kad jūs turite kuo didžiuotis, tačiau svarbu, kad krūtinė atrodytų žavingai. Nebijokite palaidinės su nemaža iškirpte (žinoma, tik einant į tam tikras vietas). Nesirinkite labai aptemptos.

Ilgo liemens moterys, kurios nori, kad pastarasis atrodytų kiek trumpesnis, turėtų pasirinkti tokį drabužį, kurį puoštų horizontaliai keliaujančios linijos. Priešingai, trumpo liemens moterys turi rinktis bliuskelę, kurią puošia vertikalios linijos.

Palaidinės ir kuriamos skirtingų formų, stilių ir spalvų, kad kiekviena moteris gebėtų rasti modelį, kurios geba labiausiai pabrėžti jos figūros tipą. Jei tiksliai nežinote, kokis palaidinė turėtų puošti jūsų kūną – pasikonsultuokite su profesionalais, kurie padės pasirinkti variantą, kuris paslepia minusus ir išryškina privalumus.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *