Odinė piniginė – puiki dovana kiekvienam vyrui

odinės piniginės internetu

Artėja vyro gimtadienis? Svarstote, ką jam padovanoti? Padovanokite kokybišką odinę piniginę. Kiekvienas save gerbiantis vyras tokią dovaną įvertins ir priims.

Odinės piniginės keičiamos… tik gavus jas dovanų

Vyrai mėgsta pastovumą. Jie neatnaujina garderobo kiekvieną pavasarį ir rudenį. Vyrams svarbu senas geras daiktas, kuris vis dar yra pakankamai gerais ir puikiai tarnauja. Dėl to kartais galite pamatyti vyrą su adata rankose siuvantį savo seną piniginę, užuot bėgantį į parduotuvę ar naršantį internete, kad pirktų naują. Kai vyras dovanų gauna piniginę, jis dažnai pasvarsto, ar verta ją keisti nauja. Jei gautoji dovana akivaizdžiai funkcionalesnė, dvejonių būna labai nedaug. Tiesiog viena dieną viskas yra perkraustoma ir dovanota piniginė yra sėkmingai naudojama. Ji gali būti naudojama metus, dvejus ar trejus (odinės piniginės pasižymi ilgaamžiškumu) – tol, kol bus padovanota nauja. Jei per metus vyras gauna kelias pinigines, gali būti, kad iš jų tiesiog pasirenkama geriausia.

Piniginėje turi tilpti bent 10-20 kortelių

Šiuolaikinis vyras piniginėje nešioja daugiau kortelių, nei grynųjų pinigų banknotais ir monetomis. Dėl to vyriškos piniginės turi turėti pakankamai vietos kortelėms susidėti. Taip, reikia mažiausiai 10-20 kortelių. Nesistebėkite, tai nėra itin daug.

Paskaičiuokime:

3 bankų kortelės;

3 didžiųjų prekybos centrų kortelės;

3 didžiųjų statybos prekių tinklų kortelės;

3 degalinių kortelės;

3 vaistinių kortelės;

1-2 sporto klubų kortelės.

Degalinių ir bankų kortelių gali būti ir daugiau, nei 3, tad natūralu, kad vyras turi daugiau nei 17 kortelių. Kaip visa tai sukišti į vieną piniginę? Šią problemą tegul sprendžia piniginių kūrėjai.

Piniginės vertė neturi reikšmės

Odinė piniginė – universali dovana vyrui. Ir nesvarbu, kokia proga. Taip pat neturi jokios reikšmės jos kaina, nes 15 ar 50 eurų vertės piniginė praktiškai nedaug kuo skiriasi. Dažnam vyrui net nesvarbus ant piniginės išraižytas ar įspaustas prekės ženklas. Aišku, vietoj kokio Pierre Cardin ar Ellini gali būti uždėtas BMW ar Mercedes-Benz automobilio logotipas. Tai vyrui padaro didesnį įspūdį, nes prie tam tikrų automobilių prekės ženklų stiprioji lytis prisiriša tvirčiau.

Dovanodami piniginę dovanų, nepamirškite įdėti bent vieno cento monetą. Tai tik nereikšmingas, tačiau malonus prietaras, kad negalima dovanoti piniginės be pinigų. Tegul vyro piniginė visada būna pilna turto, kad ir kokiu pavidalu jis būtų – banknotų, kortelių ar mylimos šeimos nuotraukų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *