Nauji butai Vilniuje: pirkti įrengtą ar su daline apdaila?

nauji butai VilniujeInvesticijos į nekilnojamąjį turtą reikalauja apgalvotų sprendimų ir atsakomybės. Ieškodami svajonių namų, vertiname daugelį atskirų kriterijų: būsto statybos metus, gyvenamąją aplinką, susisiekimą su miestu ir t. t. Itin svarbų vaidmenį atlieka ir būsto apdaila. Šiuo klausimu nauji butai Vilniuje džiugina itin plačiomis pasirinkimo galimybėmis.

Nekilnojamojo turto ekspertai teigia, kad būsto įrengimas reikalauja gana didelių investicijų, tačiau negalima pamiršti ir kitos medalio pusės – galėdami savarankiškai įsirengti namus, įgyvendinate savo svajones ir renkatės pageidaujamos kokybės baldus. Šiuo atveju, norėdami gyventi stilingai ir jaukiai, turėtumėte bendradarbiauti su profesionaliais dizaineriais, kurie įvertins jūsų lūkesčius ir pateiks optimaliausius pasiūlymus. Tiesa, siekdami patenkinti išrankiausių pirkėjų poreikius, pilnai įrengti nauji butai Vilniuje stebina originaliais dizaino sprendimais – šie būstai atitinka tiek klasikos mėgėjų, tiek modernizmo šalininkų idėjas.

Nors įrengtas butas kainuoja kiek brangiau, nekilnojamojo turto ekspertai teigia, kad minėtasis sprendimas padeda sutaupyti – paprastai savarankiškas būsto įrengimas reikalauja kur kas didesnių investicijų. Didžioji dalis išlaidų yra tiesiogiai susijusios su baldų ir buitinės technikos kokybe, apdailos medžiagų ilgaamžiškumu. Sutaupyti pavyks tik tuo atveju, jei rinksitės prastos kokybės apdailą, o pirmenybę skirsite pigioms konstrukcijoms. Tiesa, šiuo atveju reikės pamiršti ilgaamžiškumo privalumus – būstas pareikalaus itin greitų remonto (ar būsto atnaujinimo) darbų.

Vienas populiariausių sprendimų – nauji butai Vilniuje su daline apdaila. Paprastai taip apibūdinami naujos statybos namai, kuriuose parduodami patogaus išplanavimo butai, turintys pilnai suformuotas sienas ir lygiai išlietas grindis. Tokiuose būstuose yra atvesti vandentiekio įvadai ir sutvarkytos inžinerinės sistemos. Tiesa, kalbėti apie konkrečias taisykles, kurias galima taikyti visiems atvejams, taip pat negalima. Daug kas priklauso nuo pačių statytojų požiūrio. Vis dėlto, vertinant investicinį požiūrį, būstas su daline apdaila padeda taupyti įrengimui skirtas lėšas, ypač tuo atveju, jei minėtuosius darbus ketinate atlikti patys.

Siekdami priimti finansiškai naudingą sprendimą ir surasti svajonių namus, bendradarbiaukite su ilgametę darbo patirtį turinčiais nekilnojamojo turto brokeriais, kurie įvertinę jūsų lūkesčius ir finansines galimybes, padės priimti optimaliausią sprendimą. Be to, būstų pasiūla sostinėje yra gana didelė, todėl savarankiškos svajonių namų paieškos gali pareikalauti daug laiko ir kantrybės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *