Moteriškos piniginės tampa išskirtinėmis stiliaus detalėmis

Kiekvienos damos stilius sukurtas iš daugelio detalių, kurios atskleidžia charakterį ir gali nusakyti jų pomėgius. Viena iš svarbiausių stiliaus detalių – moteriškos piniginės. Jos yra įvairiausių dydžių, formų, spalvų ir ornamentų. Sudėtis taip pat skiriasi – gali būti odinės arba medžiaginės. Šiame straipsnyje patarsime kaip atpažinti jų puikią kokybę. Pasakysime kaip geriausiai įvairiais atvejais prižiūrėti moteriškas pinigines, kad jos tarnautų ilgus metus. Taip pat atskleisime būtiniausius veiksmus netekus piniginės.

Moteriškos piniginės – kaip atpažinti jų puikią kokybę?

 •  Piniginės turėtų būti gaminamos iš natūralių medžiagų, tokių kaip oda – atminkite, kad gaminys, pagamintas iš natūralios odos, tam tikrą laiką likęs rankose, įkaista;
 • Kokybiška piniginė neturi raukšlių – iš išorės ji yra minkšta ir lygi;
 • Atkreipkite ypatingą dėmesį į siūles – jos turi būti tvarkingos ir lygios. Neturi būti matomų siūlų ir klijų pėdsakų;
 • Tokių piniginių vidus yra šiurkštus – dar vienas natūralaus produkto ženklas;
 • Atkreipkite dėmesį į  piniginių dažus – jos turi būti nudažytos pagal technologiją;
 • Piniginių kokybė tiesiogiai priklauso ir nuo jų gamintojo – pirkdami šį gaminį pasirinkite tik patvirtintus prekės ženklus.

Kokybiškos, žymių prekės ženklų, itin talpios, pagamintos iš natūralios ir minkštos odos moteriškos piniginės yra pas mus elektroninėje parduotuvėje – technomada.lt.

Kaip geriausiai įvairiais atvejais prižiūrėti moteriškas pinigines, kad jos tarnautų ilgus metus?

 • Sudrėko piniginė – nusausinkite piniginę servetėle. Venkite rinktis tokias priemones, kurios gali greitai nusausinti piniginę (nedėkite jos ant šildytuvo, radiatoriaus, džiovinimui nenaudokite plaukų džiovintuvo). Jei piniginė bus džiovinama tam tikru šilumos šaltiniu, ji gali imti trūkinėti.
 • Kaip valyti moterišką piniginę? –  jei piniginė susipurvino, nuvalykite ją drėgna šluoste. Tam taip pat gali tikti ir kūdikiams skirtos servetėlės, tačiau venkite tokių gaminių, kurių sudėtyje yra cheminių medžiagų. Medžiaginės piniginės (pavyzdžiui, džinsinės) neretai gali būti skalbiamos rankomis ar net skalbimo mašinoje. O odinės – drėgna šluoste (audeklu) švelniai nuvalykite ant piniginės paviršiaus atsiradusias dėmes, susikaupusius nešvarumus. Ir sausą švarią šluostę įmerkite į natūralios odos priežiūrai skirtą skystį ir cikliškai, apvaliais judesiais, valykite esamos dėmės (nešvarumų) plotą.

Būtiniausi veiksmai netekus piniginės

 • Įvertinkite piniginės turinį;
 • Į policiją kreipkitės tik vagystės atveju;
 • Susisiekite su banku;
 • Blokuokite asmens tapatybę liudijančius dokumentus.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje technomada.lt sau piniginę ras net pati išrankiausia moteris. Turime daugybę jos pasirinkimo variantų. Visos moteriškos piniginės pagamintos iš itin aukštos kokybės natūralios odos. Užsisakykite ją ir pasirinkite vieną, Jums patogiausią, atsiskaitymo būdą iš pateiktų. Rinkitės mus ir jau greitai turėsite išsvajotą išskirtinę stiliaus detalę – piniginę!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *