Patvarūs ir kokybiški metalo gaminiai

laiptaiProjektuojame ir gaminame patvarius ir išskirtinai aukštos kokybės metalo, nerūdijančio plieno gaminius ir stiklo konstrukcijas. Dirbame greitai ir profesionaliai ne vien tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje.

Domina mūsų metalo gaminių kainos? Susisiekite su mumis jau dabar ir pateiksime Jums komercinį pasiūlymą, išsiaiškinę konkrečius Jūsų poreikius ir lūkesčius.

UAB „Revis“ gamina tik išskirtinės kokybės produktus

Ilgametė patirtis ir savo amato išmanymas – geriausia kokybės garantija. Gaminame tokius metalo gaminius kaip turėklai, laiptai, vartai, tvoros, kiti nestandartiniai gaminiai iš juodo ir nerūdijančio plieno. Taip pat dirbame ir su stikliniais stogais – gaminame ir projektuojame. Mūsų profesionali komanda pagamins bet kokio sudėtingumo metalo konstrukcijas tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Rinkitės tik kokybiškus produktus ir paslaugas už priimtiną kainą, kurią Jums galime pasiūlyti. Peržiūrėkite mūsų darbų galeriją ir įsitikinkite mūsų kokybe ir sugebėjimais.

Dirbame su įmonėmis ir originalių sprendimų bei išskirtinės kokybės ieškančiais privačiais klientais.

UAB „Revis“ teikia kompleksines gamybos ir projektavimo paslaugas

Jums reikalinga tam tikra metalo konstrukcija, tačiau neturite laiko jos gamybai? UAB „Revis“ teikia kompleksines paslaugas, todėl gali pasirūpinti Jūsų užsakymu nuo projektavimo iki galutinio sumontavimo ir priežiūros. Dirbame su įvairia veikla užsiimančiomis įmonėmis, ne vien tik statybų sektoriumi, todėl puikiai suprantame, ko iš tiesų Jums reikia. Mūsų profesionalų komanda įgyvendins Jūsų idėjas ir viršys lūkesčius.

Teikiame šias paslaugas:

Projektavimas

Projektuojame metalo konstrukcijas ir gaminius naudodami naujausias technologijas, ruošiame 3D vizualizacijas, gamybos brėžinius ir atliekame skaičiavimus.

Gamyba

Suprojektuotas konstrukcijas ir gaminius gaminame savo gamybos ceche. Naudojame tik kokybiškas medžiagas. Dirba patyrusių profesionalų komanda.

Montavimas

Atliekame rangos ir montavimo darbus, bendradarbiaujame su architektais ir statytojais. Montuojame greitai ir profesionaliai, suteikiame garantijas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *