Kur įsigyti vandenlentę?

vandenlente 

Vandenlentės – universalus sportas, kurį į savo širdis įsileido labai daug lietuvių. Kadangi bangų sezonas čia pakankamai trumpas, o ir puikiu oru negalime džiaugtis ištisus metus, žmonės užsiėmimą pamėgo dėl paprastumo, plačių galimybių bei adrenalino. Čia nereikia jokio pasirengimo, vandenlente čiuožti gali ir vaikai, nors sportas yra ant vandens, jam net nebūtina mokėti plaukti. Lankyti vandenlentės treniruotes taip pat be galo smagu – jos netrunka ilgai, tačiau leidžia atsipalaiduoti ir pajusti visišką laisvę bei kontrolę, o išmokti atsistoti ant lentos pakankamai paprasta.

Jau kiek labiau patyrę ar išmokti gerai čiuožti pasiryžę žmonės dažnai nusprendžia įsigyti savo vandenlentę ir kitas reikalingas priemones. Tai padaryti paprasta, nes Lietuvoje veikia ne viena vieta, parduodanti pasaulyje gerai žinomų prekės ženklų įrangą. Jei šioje srityje esate naujokai ir nežinote, kur įsigyti vandenlentę, pasidalinsime keletu idėjų.

Prašykite trenerių pagalbos

Pasirinkti tinkamą vandenlentę nėra paprasta. Ji turi atitikti jūsų kūno svorį ir ūgį bei ilgalaikius tikslus, kuriuos norite pasiekti užsiimdami šiuo sportu. Pavyzdžiui, vieniems svarbu išvystyti greitį, o kiti nori išmokti atlikti įvairius triukus. Pirmai pradžiai rekomenduojame pasikalbėti su savo treneriu, kuris patars, kokia vandenlentė geriausiai išpildytų jūsų lūkesčius ar net nurodys konkrečius modelius, kurie jums tiks.

Sporto įrangos parduotuvės

Kadangi vandenlentės – tikrai specifinė įranga – dažnam kyla klausimų, kur įsigyti vandenlentę. Jų ir čiuožimui reikiamų atributų galite rasti sporto įrangos ar sporto prekių parduotuvėse. Geriausia, jei prieš vykdami į vietą tiesiog pasidomėtumėte, kurios didžiosios parduotuvės savo asortimente turi vandenlenčių ir koks jų pasirinkimas. Taip sutaupysite laiko ir nevyksite į vietas, kuriose nebus jums reikiamų prekių.

Specializuotos parduotuvės

Bene geriausia vieta rinktis vandenlentę – specializuotos vandens sporto parduotuvės. Čia rasite ir platų pasirinkimą, ir profesionalią pagalbą, o daugelis tokių parduotuvių turi ir internetines svetaines, kuriose iš anksto patikrinsite asortimentą bei pasirinksite keletą patikusių variantų.

Vienas dalykas, kurio nevertėtų daryti – vandenlenčių pirkti per skelbimus ar turguje. Nors ir sutaupysite, čia negausite jokių garantijų ir stipriai nudegsite, jei vandenlentė nebus kokybiška ar neatitiks jūsų poreikių.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *