Kuo ypatingas oras vanduo šildymas?

Pastarosiomis dienomis toks šildymo variantas tapo vienu iš populiariausių ir dažniausių pasirinkimų. Jis įrengiamas ne tik naujai statomuose namuose, bet ir atnaujinant senesnes šildymo sistemas. Taigi, daugeliui gali natūraliai kilti klausimas, kuo išsiskiria tokia sistema, kadangi toks populiarumas tikrai nėra atsitiktinis. Ir pagrindinis faktorius yra modernus veikimo principas, kuris leidžia užtikrinti efektyvų šildymą su minimaliomis sąnaudomis. Kas daugeliui bus tikrai svarbu, kadangi būtent tam šaltuoju metų laiku tenka išleisti pakankamai nemažai. O šiuo atveju galima tikrai daug sutaupyti. Be to, tai kartu yra ir ekologiškas būdas šildyti namus, kadangi į aplinką neišskiriamos kenksmingos medžiagos. Ko išvengti nepavyktų naudojant kietą kurą.

Kaip veikia tokia sistema?

Veikimo principas yra gana paprastas, nors jame dalyvauja sudėtingi bei modernūs įrenginiais. Oras vanduo šildymas vykdomas naudojant aplinkos orą ir jame esančią šilumą. Aišku, iš aplinkos patenkantis oras yra pašildomas papildomai, tačiau tam reikia ne tiek daug resursų. Ir būtent dėl to galima kažkiek sutaupyti. O tuomet jau nuo jo sušyla ir vanduo. Taip pat į aplinką pašalinamas oras prieš iškeliaudamas į namo išorę dar susiduria su iš lauko atkeliaujančiu oro srautu. Ir nors tai nėra tiesioginis susidūrimas, tačiau jo metu šie srautai apsikeičia šiluma. Taip natūraliai atkeliaujantis oras sušyla ir reikia gerokai mažiau jį papildomai pašildyti.

Ar daug reikės investicijų?

Natūralu, jog naujos bei modernios sistemos ir įrenginiai gali kainuoti pakankamai nemažai. Tačiau oras vanduo šildymas dar ypatingas tuo, jog tikrai nereikės išlaidauti norint namuose įsirengti tokią sistemą. Ir dažnu atveju ji neatsieis daugiau, negu kainuotų praktiškai bet koks kitas šildymo įrenginys. Todėl tai ne tik itin praktiškas bei modernus variantas, tačiau dar ir pakankamai nebrangus. Ir tai dar viena priežastis, dėl kurios paskutiniu metu toks variantas tapo itin populiarus. Kadangi jis nereikalauja didesnių investicijų, yra pakankamai nesudėtingai įrengiamas, o naudojant leidžia sutaupyti gana nemažai ir šildytis namus per daug neišlaidaujant.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *