Kuo skiriasi vibratoriai

vibratoriaiKiek prekių, tiek ir pasirinkimų. Vieni vibratoriai tinka vieniems moterims, kitiems kitokie. Iš tiesų, tiesiog yra įvairūs parametrai, kurie skiria šiuos produktus vieną nuo kito, todėl nereikia stebėtis, kad vienas vibratorius į kitą visai nepanašus. Pakalbėkime, kokie yra tie parametrai, ir kaip moterys turėtų rinktis, į ką atsižvelgdamos.

Funkcijos

Pirmas ir pats svarbiausias parametras, pagal kurį vibratoriai moterims gali būti skirstomas, tai funkcionalumas. Tikrai vibratorius vibratoriui nelygus, ir vienas gali stimuliuoti vienaip, kitas kitaip. Jeigu pirksite internetinėje parduotuvėje, siūlančioje tikrai gausų asortimentą, tada pamatysite, kad jie visi yra skirtingi, ir kad jie gali būti tokie pat nepanašūs, kaip ir nepanašios būna mašinos. Tikslas yra tas pats – suteikti malonumą, tačiau skirtingi vibratoriai tai daro skirtingu būdu.

Tarkime, paprasti penio formos vibratoriai moterims yra tiesiog skirti vaginalinio sekso imitacijai. Judantys skirtingais dažniais, skirtingu ritmu, jie gali suteikti tokio pobūdžio malonumą. Ne paslaptis, kad moteris gali pasiekti taip pat klitorinį orgazmą, o jam padėti gali tokie vibratoriai, kurie turi specialias atšakas, stimuliuojančias klitorių, o taip pat tai gali būti tik klitoriniai vibratoriai, net neatliekantys vaginos stimuliavimo. Šiuo atveju, kiekviena klientė gali pati spręsti, kas jai yra aktualiau, ir ko jai gyvenime labiausiai trūksta. Tai dar ne viskas, nes vibratoriu rusys leidžia rasti ir tai, kas skirta analiniam seksui. Pastarasis prietaisas gali tikti tiek moters, tiek vyro pamaloninimui. Tik atsargiai – kad nebūtų reikalingas vibratoriaus traukimas iš uzpakalio.  Bet kuriuo atveju, vibratoriaus traukimas yra dažnas dalykas, ir kitiems žmonėms atsitinka tokių dalykų. Visgi, geriau laikytis atsargumo, ir naudotis priemonėmis tik taip, kaip ir numatyta pagal jų paskirtį.

Dydis ir forma

Žinoma, kad vibratoriu dydis yra labai svarbus parametras. Sakoma, kad dydis nesvarbu, bet tik tada, kai norime gražių santykių ir kompromisų. Kai moteris geidžia malonumo, ji žino, kas jai iš tiesų svarbu – tokiu atveju vibratoriu nuoma gali leisti išsiaiškinti, koks iš tiesų dydis turėtų būti, ką naudoti būtų protingiausia. Gali būti visiškai nedidelių vibratorių, su kuriais galbūt bus labai patogu keliauti – įsimesite į rankinę mažiuką vibratorių vietoje didelio penio imitacijos, kaip ir elektroninę kompaktišką skaityklę vietoje milžiniškos knygos. Taip pat yra ir didelių dydžių, iki visiškai maksimalaus. Kiekvienai moteriai gali būti smalsu išbandyti įvairius variantus, todėl vibratoriaus nuoma gali suteikti galimybę tai padaryti.

Spalvos

Jeigu kažkam aktualu stilius ir dizainas – tuomet bus iš ko rinktis. Labai dažnai galima pasirinkti visokiausių spalvų ir dizaino vibratorių. Spalva seksui įtakos nedaro, vibratoriaus naudojimo technika išliks ta pati. Tačiau vienos moterys norės natūralios kūno spalvos, kitos – kažkokios akį rėžiančios sintetinės. Ko norėsite, tą ir turėsite. Priklausys nuo jūsų pasirinkimo.

Taip pat atkreipkite dėmesį, kad galimi ir skirtingi reljefai. Tai jau bus nebe tik dizaino kriterijus, bet ir realių stimuliatorių pasirinkimas. Įvairūs grublėtumai gali tapti papildomais dirgikliais ir stimuliatoriais, ir moteris turi pasirinkti, ko ji nori.

Gamintojas

Kuo svarbu gamintojas? Ogi tuo, kad vibratoriu remontas, kaip ir bet kokio kito prietaiso sugedimas ir remontavimas, niekam nemalonus. Tam tikra prasme, pirkdami patikimo gero gamintojo, visada galite tikėtis ir geresnės kokybės. Gedimai, žinoma, įmanomi ir čia, tačiau kaip ir su kiekviena kita elektronika, jūs galite tikėtis geresnės kokybės tada, kai yra geras gamintojas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *