Kremavimo paslaugos: viskas nuo a iki ž

Vis daugiau žmonių nori, kad po mirties jų palaikai būtų kremuojami. Tai arsi suteikia ramybe, kad kūnu bus tinkamai pasirūpinama. Taip pat dažniausiai prieš tai yra prašoma organus panaudoti donorystei, kuri gali išgelbėti kitam žmogui gyvenimą.

Džiugu, kad kremavimo paslaugos plinta, kadangi tai gali padėti sutaupyti daug vietos, kuri yra skirta kapinėms. Jos reikia vis daugiau, o kur kas geriau tą žemę yra skirti kitos veiklos vykdymui. Tokios, kuri tinkama gyviesiems.

Tiesa, daugeliui dar ne iki galo yra aišku kas ir kaip. Tai ir bandysime aptarti.

Taupoma karstui

Kremavimo paslaugos dažniausiai apima ir daugelį kitų procesų, kurie yra susiję su velionio išleidimu į kitą pasaulį. Ta pati įmonė, kuri teikia kremavimo paslaugas, dažniausiai taip pat siūlo rinktis pas juos ir karstus. Daugeliui tai patinka, kadangi galima sutaupyti daug laiko. Tiesa, atminkite, kad karstas yra deginamas. Dėl to dažniausiai siūloma per daug neinvestuoti į patį karstą. Žinoma, tai yra užsakovų pasirinkimas, tačiau kadangi rezultatas yra tas pats – daugelis renkasi minimalaus stiliaus karstus.

Atsisveikinama su velioniu įprastai

Gana gajus mitas, kad kremavimo atveju nedaroma jokių ritualų, kurie daugeliui gyvųjų yra svarbūs. Juk norisi su velioniu atsisveikinti tinkamai. Tai, kaip jau minėjome, yra mitas, kadangi daromi tokie ritualai, kokie atrodo jo artimiems labiausiai tinkami. Geriausia planavimo darbus yra palikti įmonei, kurie užsiima laidotuvių organizavimo paslaugomis.

Kinta tradicijos

Galiausiai reikėtų atminti, kad tradicijos kinta. Ne veltui ir kremavimas, kuris gana ilgai buvo siejamas su pagonybe, šiuo metu tapo itin vertinama galimybe, kuri padeda ne tik tikrai labai gražiai atsisveikinti su mylimu žmogumi, tačiau ir pasirūpinti, kad po visko jo pelenai bus saugiai laikomi ten, kur artimieji labiausiai nori.

Svarbiausia, kad žmogus būtų laidojamas taip, kaip labiausiai patiktų velioniui. Taigi, svarbiausi jo poreikiai, o ne artimų žmonių. Ir kiekvienas iš mūsų kitiems turėtų garsiai išsakyti – kaip jis turi būti laidojamas. Tai dažniausiai tampa galimybe išpildyti tuos pageidavimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *