Kokios ekskursijos Vilniuje sulaukia daugiausia dėmesio?

Gyvenate Vilniuje ne vienerius metus, tačiau taip niekada iki galo ir nepažinote miesto? O gal esate kito miestelio gyventojas ir apsilankymai sostinėje Jums yra didelė šventė? Bet kuriuo atveju – ekskursijos Vilniuje tinka visiems, kurie nori geriau pažinti šį gražų miestą ir net karantino metu galima sužinoti įdomių faktų apie jį.

Pažinti norisi istoriją

Ekskursijos Vilniuje daugiausia orientuotos į istoriją, kadangi tai suteikia galimybę ne tik šalies gyventojams, tačiau ir kitų valstybių lankytojams geriau pažinti unikalią šio gražaus miesto istoriją. Daugelis nustemba, kad Vilniuje yra toks modernus ir tuo pačiu jau taip seniai siūlo įvairias paslaugas arba gyvena tam tikromis taisyklėmis, kurios kituose Europos miestuose buvo priimtos net porą amžių vėliau. Natūralu, kad tai dažniausiai kelia pasididžiavimą, kad gyvenate šiame moderniame bei galimybių pilname mieste.

Daugiausia sulaukia dėmesio – siaubas ir įdomybės

Natūralu, kad augant poreikiui sužinoti apie Vilnių neįprastų ir gal kiek bauginančių faktų – tuo pačiu atsiranda ir rengėjų, kurie organizuoja tokius apžvalginius turus. Bene daugiausia dėmesio ir tuo pačiu turistų sulaukia tie, kurie kalba apie siaubą. Natūralu, kad tai daugeliui žmonių kelia nuostabą ir tuo pačiu malonius šiurpuliukus. Taip pat nemažai dėmesio skiriama ir įdomybėms, kurios yra susijusios ne tik su Vilniumi, tačiau ir visa Lietuva. Tai šalies homoseksualų istorijos, taip pat – vampyrų, serijinių žudikų, raganų bei kitų personų, kurios šį miestą padaro tik įdomesniu.

Lankytis ekskursijose galima ir online

Karantino metu daugelis ekskursijų buvo atšauktos arba rengiamos kur kas mažesnėmis grupėmis, tad apsilankymai tada, kai labiausiai tinka – tapo komplikuoti. To rezultatas yra online ekskursijos, kurias rengia vis daugiau gidų. Žinoma, vaikščioti taip pat teks virtualiai, tačiau kai kuriems asmenims tai net patogesnis pasirinkimas. Bet kuriuo atveju siūlome ne tik domėtis, tačiau ir remti vietinius gidus, kurie net ir šiuo metu bando skleisti žinias apie vieną gražiausių Europos miestų – Vilnių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *