Kokie svarbiausi principai besirenkant vestuvių fotografą?

 vestuvių fotografavimas Nėra abejonės, kad vestuvių fotografavimas yra viena iš svarbiausių sričių jūsų didžiojoje šventėje. Ir štai, net jei idealiai būtų paruoštas vedybų dekoras, kad ir kaip linksma būtų tą dieną – jūs tikrai norėsite prisiminti gražiausias dienos akimirkas ir daugelį metų po jų. Todėl tikrai labai svarbu išsirinkti tinkamą vedybų fotografą. Kad tai pavyktų tinkamai padaryti, svarbiausia kreipti dėmesį ne tik į fotografo kainą, tačiau ir į savo poreikius. Pasitarkite ir sumąstykite, kokių stebuklų norėtumėte iš fotografo ir kaip jis jums galėtų padėti padaryti vestuvinę šventę dar įspūdingesnę. O šiame straipsnyje pateiksime keletą naudingų patarimų, padėsiančių jums pataikyti tiesiai į dešimtuką.

  • Išsirinkite, kokio stiliaus nuotraukos jums patinka. Dažniausiai vestuvių fotografavimas vyksta dvejopai: arba vestuvių akimirkos yra fiksuojamos kaip reportažas arba kaip surežisuotas siužetas. Be abejo, tai nėra vieninteliai du variantai, kadangi gali būti ir miksas, o galbūt jūs turite kokių nors specifinių pageidavimų? Prieš išsirenkant fotografą, jums reikia susipažinti su jo fotografavimo stiliumi ir taip pat sužinoti, ar sugebės jis patenkinti jūsų poreikius ir norus.
  • Pasidomėkite vestuvių fotografo patirtimi. Gan rizikinga ir gali būti ir labai nemalonu, kai fotografas, neturintis daug patirties stengsis, tačiau vis vien neišpildys jūsų užgaidų. Negana to, ir vedybų fotosesija atrodys neprofesionaliai. Taigi, vertėtų išsiaiškinti, ar jus dominantis fotografas turi daug patirties. Tačiau, visur turi būti aukso viduriukas – jeigu vedybų fotografavimas atliekamas dešimtmetį ar dar ilgiau, gali būti, kad fotografas nebus labai lankstus ar modernus. Įsitikinkite, kad pasirinktas fotografas domisi švenčių fotografavimo naujovėmis ir pasiūlys jums įdomių nuotraukų ir idėjų. Užsisakykite tokio fotografo paslaugas, kuris turi ne tik daug patirties, bet ir žino apie naujausias fotografavimo tendencijas ir geba pritaikyti skirtingus sprendimus pagal kiekvienos poros poreikius.
  • Susipažinkite su vedybų fotografu gyvai. Prisiminkite, kad tą svarbiausią jūsų gyvenimo dieną jūs turėsite nemažai bendrauti su fotografu. Jis bus visuomet šalia, kadangi stengsis „pagauti“ visas gražiausias ir džiaugsmingiausias akimirkas. Vestuvių fotografas daug bendraus su jumis, ir be abejo, su visais jūsų giminaičiais, tėveliais. Taigi, reikšminga, koks tai žmogus – kokie jo bendravimo ypatumai, gal jo įpročiai atrodo nekaip? Taip pat, ar tai nėra „dirbtinės šypsenos“ žmogus – juk labai svarbu, kad vestuvių fotografas spinduliuotų nuoširdumų ir galėtų įsilieti į šventinę nuotaiką ir pozityviai pagyvinti atmosferą. Susirašinėjimai elektroniniu paštu ar pokalbiai telefonu tikrai ne visada atsako į šiuos labai svarbius nuoširdaus bendravimo klausimus.
  • Internete publikuojami demonstraciniai darbai dar toli gražu ne viskas. Geriausia būtų, kad prieš užsisakydami vestuvių fotografo paslaugas, jūs užsisakytumėte love story fotosesiją – kai kurie fotografai ją suteikia net gi nemokamai. Per šią fotosesiją jūs suprasite fotografo gebėjimus ir bus kur kas paprasčiau apsispręsti, ar tai tinkamas žmogus jūsų šventei.
  • Šalia šių aspektų, yra ir dar vienas itin svarbus – reikia sužinoti, kiek laiko bus foto paslaugos teikiamos, ar vestuvių fotografavimas bus vėliau persiųstas į skaitmeninį diską, o galbūt visos fotografijos bus atspausdintos? Ar reikės mokėti už fotografo atvykimą į šventės vietą?

1 thought on “Kokie svarbiausi principai besirenkant vestuvių fotografą?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *