Kokiai situacijai esate numatę paskolas kaip atsarginį variantą?

mini paskolos internetuNors skolintis be reikalo nemėgsta niekas, tačiau net ir mini paskolos internetu kartais mums labai pasitarnauja ir leidžia išvengti itin sudėtingų dalykų. Visi esame numatę tam tikrus kritinius variantus, kada visgi skubus kreditas taptų mūsų išsigelbėjimo būdu.

Ligos atvejis

Štai kelių vaikų mama sako, kad jai mini paskolos internetu galbūt prireiktų ir nedidelės ligos atveju, kai sirgtų pati ar vaikai. „Po skyrybų su vyru gyvename daug sunkiau. Ir dabar dažnai taip būna, kad vaikai darželyje prisirenka ligų, paskui grįžę namo labai serga. Tai tikrai negerai, o dirbančiai mamai yra tikrai labai sunku eiti į darbą ir savo pareigas atlikti tikrai gerai. Dėl to greitas kreditas internetu man yra tiesiog motinystės pagalvė. Jeigu vaikai suserga, aš turiu imti mažiau valandų. Man tiesiogiai moka darbdavys už tiek valandų, kiek pradirbu. Neturiu kažkokių kitokių socialinių garantijų. Tad jeigu taip atsitinka, kad tiesiog lieku kažkaip namuose ir slaugau vaikus, man ima trūkti pinigų. O juk ir nupirkti tuomet vaikučiams norisi visko daugiau. Ir palepinti juos vienu dalyku, ir kitu. Ir vaistukų reikia, ir apelsinų, ir gydytojai šokoladą nunešti. Tad ligos atveju man ne kartą paskolos internetu labai padėdavo. Paskui vaikai pasveikdavo, aš grįždavau į darbą ir vėl viskas gerai“, – sako moteris.

Atleidžia iš darbo

Kita situacija, kada dar žmonės kaip planą „B“ laiko mini paskolos ėmimą – tai atleidimas iš darbo. „Su naujuoju darbo kodeksu visko gali tikėtis. O ir atleis turbūt standartiškai, kaip pas mus įprasta. Kai liepia nueiti parašyti savanorišką išėjimą. Dar jeigu galėtų, tai priverstų ir atostoginių atsisakyti. Bet šito negali, tai būna išmokami pilni pinigai. Sakau, tai nėra labai baisu, bet kartais tokiais atvejais tie mini kreditai internetu padėti gali. Ypač jeigu tu iš anksto žinai, kad būsi atleistas. Gal dirbti dabar dar mėnesį ar porą savaičių, tai jau gali iš anksto planuoti, ką toliau darysi, ką toliau dirbsi. Susiplanuoji tuomet ir turi pasiėmęs tą kreditą. Jis tada vėliau leidžia patogiau ieškotis to kito darbo“, – sako vyras.

Investavimas

Jaunas verslininkas, neseniai atidaręs Mažąją bendriją, kurios veikla yra susijusi su skaitmeniniu marketingu, sako, kad investavimas kartais pareikalauja įvairių priemonių. „Taip būna – turi gerą idėją, bet jos išpildymui tau reikia ir pasiruošimo, ir tam tikro nusiteikimo. Ir tu galiausiai turi palikti visa kita, ką darai, permesti visas savo jėgas į tą investavimą. Bet tau vis tiek reikia ir pinigų. Yra visokių būdų pritraukti lėšų. Bet tuomet, kai skoliniesi, tau tada viskas yra geriausiai. Nes būtent pasiskolinus tu jau žinai, kaip, kur ir į ką tu investuoji. Tu pats esi atsakingas. Nes jeigu tu turi partnerius, kurie tave remia pinigais, tai jau jie paskui kišasi į verslą, jie akcininkai, jie turi savo žodį ir pan.“, – sako jis.

Kelionėms, pramogoms

Atostogauti užsienyje mėgstanti menininkė sako, kad nieko negaili kelionėms. Jos teigimu, kai reikia, tai ir pasiskolina ir to daryti nebijo. Juk visada iš minuso paskui išeina į pliusą, skolą grąžina, o ir būna pamačiusi pakankamai pasaulio, praplėtusi akiratį, pažįsta daugiau visko, turi kur kas geresnį matymą. Tai leidžia sukurti ir geresnį meną bei iš jo daugiau uždirbti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *