Kodėl yra taip vertinami kurjeriniai vokai?

Siunčiant prekes dažnai kyla dilema, kaip tinkamai supakuoti siuntą, kad jis saugiai pasiektų gavėją. Nesinori, kad sužeista pakuotė pasiektų užsakovą ar būtų sugadinta prekė net ir pačioje tvirčiausioje pakuotėje. Pastaruoju metu labai sparčiai išpopuliarėjo kurjeriniai vokai. Tikriausiai dar ne visi žino jų naudą ir nedrįsta net užsisakyti. Bet daugelis kurjerinių vokų užsakovų vos kartą pamėginę jų nusipirkti labai greitai vėl skuba pateikti naują užsakymą https://vokucentras.lt/, kad jų niekad nepritrūktų, kad ir koks didelis užsakymų kiekis pasieks pardavėją.

Kokie yra kurjerinių vokų privalumai?

Kurjeriniai vokai skiriasi ne tik savo savybėmis, bet ir išvaizda nuo kitų mums įprastų vokų. Jeigu juos pačiupinėsite, tai pajusite, kad tai lyg polietilenas ir dar turintis juodos spalvos vidų. Tuo tarpu išorė yra balta, todėl ant šių maišų lengva tiek užrašyti adresato kontaktus, tiek ir priklijuoti siuntos lipduką. Turėkite omeny, kad etiketės prie voko limpa labai lengvai.

Kurjeriniai vokai yra gaminami iš ypatingos nepermatomos 50 mikronų storio LDPE folijos. Jie turi specialią užklijuojamą juostelę. Šių vokų vidus yra juodas ne veltui. Tikrai retas nori, kad būtų aiškus ir lengvai matomas bei atpažįstamas siuntos turinys. Tad juodas voko vidus suteikia tokių svarbių privalumų.

Be to dar kurjeriniai vokai yra vertinami ir dėl to, jog jie yra labai lengvai, bet taip pat ir puikiai apsaugoti nuo drėgmės. Dėl šios priežasties tokio tipo vokai idealiai tinka rūbų, medžiagų, popieriaus bei kitų  panašių daiktų saugiam siuntimui. Dėl kurjerinių vokų lengvumo jie gali sutaupyti nemažai siuntimo išlaidų. Vokai turi labai stiprias siūles, dėl to, kaip ir minėjome anksčiau, labai patogu siųsti medžiaginius ar popierinius siuntinius, kadangi galima pripakuoti pilnut pilnutėlį voką.

Labai dažnai kurjeriniai vokai yra gaminami ir didžiosios dalies perdirbtų medžiagų, o visos žaliavos yra tik aukščiausios kokybės. Tad žaliąsias idėjas palaikantys verslai labai dažnai renkasi kurjerinius vokus savo parduodamų prekių pakavimui.

Kadangi https://vokucentras.lt yra siūlomas platus kurjerinių vokų dydžių pasirinkimas, tikrai lengvai ir greitai rasite norimo dydžio vokus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *