Kodėl parduodami nauji butai Vilniuje su nekilnojamo turto agentu daug greičiau?

Jeigu esate pardavinėję nekilnojamo turto objektą, tikriausiai būsite susidūrę ir su tam tikrais sunkumais. Visų pirma reikia butą „paruošti“. Tik atėjęs potencialus pirkėjas turi susidaryti kuo geriausią įspūdį, kad norėtų dar kartą sugrįžti arba ištarti „perku“ akimirksniu. Tam būtina buto, namo ar kitų patalpų tvarka ir švarka. Žinoma, patogiausia pardavinėti butą ar patalpas, kai patys ar nuomininkai jau išsikraustę, tada nebeblaško dėmesio asmeniniai daiktai ar nereikalingi baldai. Taigi pirmas pliusas dirbant su nekilnojamo turto agentu – jis gali pasirūpinti, kas kokybiškai būstą išvalys ir paruoš fotosesijai bei patars, kaip patraukliau pardavimo objektą paruošti būsimam pardavimui. Jokių būdu patalpose negali mėtytis nereikalingi daiktai, likti atlipę tapetai ar neišvalyta kriauklė virtuvėje. Tai potencialiam pirkėjui paliks nemalonų įspūdį.

Nekilnojamo turto agentas puikiai išmano nekilnojamo turto rinką. Tai – vienas svarbiausių jo paslaugų privalumų. Jis tikrai žinos, kokiomis kainomis šiuo metu parduodami nauji butai Vilniuje ar senos patalpos rūsyje. Brokeris įvertins, kokie pirkimo – pardavimo sandoriai vyksta šiuo metu, žino kokios nekilnojamo turto kainos kaimynystėje, gali įvertinti pastato būklę bei lokaciją ir pasiūlys adekvačią pardavimo kainą. Tuo pačiu agentas turi žinių, kokie numatyti statybų industrijos planai netolimoje ateityje tam tikroje vietovėje. Būsimam pirkėjui galės profesionaliai papasakoti apie patrauklias vietovėje esančias mokyklas, vaikų darželius, bendruomenę ar demografinius rodiklius.

Nekilnojamo turto agentas sugeba susitvarkyti dokumentus savarankiškiems būsto pirkėjams arba pardavėjams. Popierizmas ir biurokratija gali daug nulemti pardavimo procese, todėl geriau tai patikėkime profesionalams ir tiems, kurie užsiima nekilnojaom turto padavimais. Brokeris padės ir paaiškins visus klausimus dėl nuosavybės teisių, banko kredito ir t.t.

Taigi labai daug lemia nekilnojamo turto agento patirtis ir žinios. Šis žmogus dirba pilnu etatu tam, kad tarpininkautų tarp pardavėjų ir pirkėjų. Jis turi lengvą prieigą prie kitų brokerių nekilnojamo turto sąrašų. Niekam nepaslaptis, kad nekilnojamo turto agentai turi glaudžius ryšius su kitais specialistais (turto vertintojais, notarais, matininkais, architektais ir kt.), kurie gali suteikti jums reikalingas paslaugas. Tikriausiai dėl nekilnojamo turto agentų profesionalumo  parduodami nauji butai Nerieses krantinėje Vilniuje akimirksniu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *