Kodėl būtina pasirūpinti kokybišku geriamu vandeniu įmonėje?

Žmogaus organizmui gyvybiškai svarbus vanduo. Sakoma, kad be maisto žmogus gali išgyventi net kelias savaites, o be vandens vidutiniškai ištvertų tik tris dienas. Vanduo palaiko gyvybines funkcijas, jis yra būtinas medžiagų apykaitai, normaliai kūno temperatūrai palaikyti. Kai organizmui trūksta vandens, sulėtėja ne tik medžiagų įsisavinimas, bet sumažėja ir dėmesio koncentracija, atsiranda irzlumas. Suprantama, jog vanduo vandeniui nelygus. Iš čiaupų dažnai bėga nešvarus, nemalonaus skonio vandentiekio vanduo, kurio žmonės vengia gerti. Todėl įmonėse vis dažniau atsiranda vandens aparatai biurams, kurie teikia iš ties didelę naudą.

Rūpinimasis darbuotoju

Pasirūpindami kokybiško vandens aparatais biure, pasirūpinsite savo darbuotojų gerove. Dažnai darbuotojai įvairiausias papildomas naudas, nors ir pačias smulkiausias, nesąmoningai vertina kaip privalumą. Vis dažniau kalbama apie tai, kaip svarbu parodyti dėmesį darbuotojui, pasirūpinti jo gerbūviu įmonėje. Vandens aparatai – vienas iš būdų tą padaryti.

Kokybiškas vanduo

Ne visos įmonės gali pasigirti kokybišku vandentiekiu savo patalpose. Dažnai žmonės vengia gerti vandenį iš čiaupo. Turėdami vandens aparatą biure, būsite ramūs, jog įmonėje dirbantys asmenys geria švarų, patikimą ir, svarbiausia, kokybišką vandenį. Toks vanduo yra neutralaus skonio, tinkamas gerti, todėl darbuotojai jo išgers daugiau, nei vandens iš čiaupo – vadinasi, rūpinsitės darbuotojų sveika gyvensena.

Mažiau plastiko

Vandens aparatų biurams principas – pripildyti atsineštą talpą. Tokiu būdu, ugdysite darbuotojų įprotį turėti su savimi gertuvę, kurią nuolat papildys vandeniu iš aparato. Turint gertuvę, bus gerokai sumažinamas plastiko kiekis – darbuotojams nebereikės išlaidauti ir kasdien pirkti vandenį plastiko taroje, o dar blogiau – nuolat pripildyti tą patį plastikinį vandens buteliuką, kuris yra vienkartinis ir netinkamas daugkartiniam naudojimui.

Įpročių formavimas

Vandens aparatas biure gali tapti puikiu įrankiu gerų įpročių formavimuisi. Nuėjimas prie aparato pasipildyti gertuvės gali tapti niekur nerašytu ir natūraliai susiformavusiu kolektyvo ritualu, kur atitinkamą valandą susitinkama trumpiems, bet maloniems rytiniams ar popietiniams pokalbiams. Tokia neformali vidinė komunikacija gerina darbuotojų tarpusavio santykius, motyvaciją ir pasitenkinimą darbu. Taip pat, turint gertuvę ir ją nuolat papildant, formuojasi įprotis išgerti daugiau vandens, kas yra būtina kiekvienam žmogui.

Žmogus didžiąją dalį dienos laiko praleidžia darbe, todėl pasirūpinti kokybiško vandens aparatai biurams – būtina, norint rūpintis darbuotojų gerbūviu ir jų sveikata, ugdyti teigiamus jų įpročius ir skatinti vidinę tarpusavio komunikaciją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *