Kirpykla Pašilaičiuose – puiki vieta atsinaujinti!

kirpykla pašilaičiuoseJau kelerius metus veikianti kirpykla Pašilaičiuose džiugina savo klientus ne tik paslaugų gausa, bet ir puikiomis kainomis! Priešingai nei daugelyje kitų paslaugų sferų kirpykloje kainos buvo apvalinamos kliento naudai, todėl čia atėję pasigražinti tikrai neliksite nuskriausti, priešingai – išeisite patenkinti kirpyklos paslaugomis!

Kirpykloje klientai gali pasinaudoti plaukų kirpimo, dažymo, cheminio šukavimo, plaukų tiesinimo,  modeliavimo ir kitomis paslaugomis, kurios yra tiesiog būtinos kiekvienam, norinčiam pasitikėti savimi ir atrodyti žavingai.

Taip pat kirpykla Pašilaičiuose gali pasigirti ir maloniu personalu. Čia dirbanti trys vyrų ir moterų kirpėja ne tik pasirūpins Jums tinkamu modeliniu kirpimu, bet ir pritaikys plaukų spalvą derančią prie Jūsų veido.

Moterims siūlome visas paslaugas, kurios susiję su plaukų priežiūra. Kirpykla Pašilaičiuose Jums pasiūlys ne tik stilingai atsinaujinti artėjančiam pavasariui, bet ir pavaišins Jus puodeliu gardžios kavos, bei pakvies paplepėti su gausiu moterišku kolektyvu, kuris ir patars ir nuotaiką pakels.

Vyrams kirpykla Pašilaičiuose gali pasiūlyti ne tik plaukų kirpimą ar skutinėjimą atitinkantį naujausias mados tendencijas, bet ir stingą barzdos formavimą, kuris šiomis dienomis yra itin akcentuojamas pasaulinių mados meistrų, kaip būtinas akcentas vyriškajam ego pabrėžti.

Strategiškai patogioje vietoje esanti kirpykla yra būtent ta vieta, į kurią patogu užsukti ne tik šventiniu laikotarpiu, bet ir einant vėlų vakarą po sunkios darbo dienos, nes kirpykla Pašilaičiuose dirba iki pat aštuntos valandos vakaro.

Kodėl vertą rinktis kirpyklą Pašilaičiuose?

 

Kirpykla Pašilaičiuose tai vieta, kurioje naudojama naujausia ir pažangiausia kirpo technika. Visi įrankiai yra parsiunčiami ir Vokietijoje esančio gamintojo, kuris kuria specialiai kirpykloms skirtus įrankius, nepažeidžiančius plauko struktūros ir plaukų augimo linijos.

Kita svarbi priežastis, kodėl reikėtų rinktis  kirpyklos Pašilaičiuose paslaugas yra ta, kad visi čia dirbantys meistrai yra savo srities specialistai ir puikią išmano savo darbą. Kiekvienas čia dirbantis turi atestatą, atitinkantį jo profesinį išsilavinimą plaukų kirpimo bei modeliavimo srityje. Todėl nei vienas čia atėjęs neišeis nepatenkintu veidu.

Apsilankykite, kirpykla Pašilaičiuose laukia Jūsų!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *