KidyTour.lt patiks norintiems keliauti

kelionės

Retai kada išgirstame frazę „nemėgstu keliauti“. Nes kelionės – daugelio pomėgis. O jeigu kaip tik mąstote apie išvyką, verta apžvelgti portalą KidyTour.lt.

Dėmesį patraukia tai, kad interneto svetainėje KidyTour.lt yra raudonos spalvos akcentų. Jie tarsi simbolizuoja veržlumą, norą keliauti. Todėl vertinant iš rinkodaros perspektyvų puslapio dizainas atrodo puikiai pritaikytas.

Dizaino pritaikomumas aptartinas ir patogumo aspektu. Kuo mažiau chaoso, kuo sparčiau veikia funkcijos, tuo didesnė tikimybė, kad vartotojams puslapis patiks. Juk vargu ar norėtumėte užsisakyti kelionę interneto svetainėje, kurioje kaskart reikia spaudinėti daug mygtukų, o krovimas itin lėtas. Būtent – niekam nepatinka lėtai veikiantis internetas, niekam nepatinka portalai, kuriuose velnias koją nusilaužtų.

Taigi, turbūt nereikia įtikinėti, kad aiškumas ir patogumas labai prisideda prie pozityvios naudojimosi patirties. O kaip viskas sumąstyta, kokia svetainės struktūra? Einam nuo viršaus į apačią, iš kairės į dešinę. Pirmiausia yra punktas KUR IR KAIP ĮSIGYTI? Toliau šie: TURKIJA, EGIPTAS, NAUJIENOS. Tada rasite viešbučio paieškos langelį ir prisijungimo agentūrai funkciją. Taip pat galite pasirinkti kalbą – ar norite skaityti lietuvišką, ar rusišką interneto svetainės versiją.

Būtų keista praleisti šias meniu dalis: VISOS KELIONĖS, KELIONĖS Į TURKIJĄ, KELIONĖS Į EGIPTĄ, PASKUTINĖ MINUTĖ. Taip pat pateiktas telefono numeris ir elektroninio pašto adresas – populiari šiuolaikinė komunikacijos priemonė.

Kodėl aptariame svetainėje esančius dalykus? Jau rašėme apie patogumą. O tai, kaip kiekvienas punktas išdėliotas, lemia naudojimosi komfortą ir neabejotinai turi įtakos internautų pasirinkimui. Galima numoti ranka į portalo ypatybes, bet… save gerbiantis verslas ranka nenumoja. Jei numotų, kažin ar sulauktų didelio klientų srauto. Beje, pastebėtina, kad kairėje ekrano pusėje (maždaug per vidurį, nei viršuje nei apačioje) yra atsiliepimų skiltis. Ten galite paspausti linksmo ar niūraus veidelio piktogramą.

Kas toliau? Ogi geriausi poilsio Turkijoje pasiūlymai bei geriausi poilsio Egipte pasiūlymai. Egiptas ir Turkija? Taip. Tai ypač populiarios kelionių kryptys. Lietuviai jas pamėgo. Nurodomos kainos ir datos, yra ir nuotraukų. Tai padeda ne tik susiorientuoti, bet ir atsirinkti, kas atrodo tinkamiausia. Kitaip tariant, padeda apsispręsti.

Toks interneto svetainės pavyzdys puikiai atskleidžia ne tik kelionių rinkos, bet ir apskritai verslo požiūrį į veiksmus internete. Nesvarbu, ar renkatės, kur atostogauti, ar dairotės naujo telefono, ar planuojate užsisakyti spintą, visais atvejais reikšmę teikiate sklandžiam puslapio naudojimui. O jei užsukate į puslapį ir nežinote, kur ką spausti, tikriausiai einate kitur. Kaip minėta, tai galioja ne tik kelionių pasirinkimo atveju.

O kad keliones mėgsta daug žmonių, aišku iš gausaus portalų lankomumo. Akivaizdu, kad norisi keliauti, norisi pamatyti naujų vietų, pabuvoti ten, kur dar nebūta, arba ten, kur išties smagu. Vieniems patinka savita architektūra, kiti nekantrauja apsilankyti kokiame prašmatniame restorane. Ir visa tai vadinama atostogomis.

Mąstote apie atostogas? KidyTour.lt patiks norintiems keliauti. Patogi sistema – tai galimybė gana greitai (ir už patrauklią kainą) užsisakyti kelionę į Turkiją ar Egiptą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *