Kas yra penio žiedai ir kaip juos naudoti?

Geras seksualinis gyvenimas svarbus kiekvienam žmogui. Na, tai nėra taisyklė, tačiau dažniausiai taip yra. Kodėl? Kadangi seksas yra labai svarbi gyvenimo dalis. Juk geras seksas padeda ne tik patirti daug gerų emocijų, tačiau ir atsipalaiduoti, pamiršti rūpesčius, paprasčiausiai kur kas geriau jaustis.

O kad seksas būtų ne tik geras, tačiau ir pats geriausias – siūlome išbandyti sekso žaisliukus, kurie gali padėti patirti dar niekada neatrastų potyrių. Vieni tokių yra penio žiedai. Daugeliui girdėti, tačiau reto išbandyti. Apie juos ir bus šis straipsnis.

Tinkamas uždėjimas – svarbus

Nors reikia rasti tokį žiedą, kuris geriausiai atitinka Jūsų poreikius bei lūkesčius, tačiau ne ką mažiau svarbus aspektas yra ir tinkamas naudojimas. Perkant žiedus patikimose prekybos vietose kartu su preke taip pat gausite ir intuiciją, kurioje bus detaliai nurodyta – kaip reikia tinkamai užsidėti bei naudoti žiedą.

Dažniausiai žiedai yra maunami ant penio, tačiau galima rasti tokių, kurie yra maunami ir ant penio, ir tuo pačiu ant sėklidžių. Dažniausiai antrasis variantas labai puikiai tinka tiems, kurie dar niekada nebandė tokių žiedų. Paprasčiausiai jie kur kas patvariau laikosi, tad vyrams dažniausiai yra ramiau, kad net ir labai aktyvaus sekso metu jie tikrai nenukris.

Dėjimo metu, žinoma, reikia ramybės, kruopštumo, kad nebūtų jokių drastiškų judesių. Labai smagu, kai žiedus uždeda moterys. Vyrai tikina, kad tai dažniausiai suteikia dar daugiau gerų emocijų bei potyrių.

Vibruojantis ar paprastas?

Renkantis penio žiedus galite pamatyti, kad rinkoje siūlomi ne tik paprasti, tačiau ir tokie, kurie turi vibracijos funkciją. Dažniausiai ji suteikia daugiau malonumo, tad ne tik ištvermės dėl kurios tokie žiedai ir yra perkami. Sunku atsakyti, kuris variantas yra geriausias. Dažniausiai vyrai, kurie dar nėra labai patyrę, renkasi tokius, kurie yra paprastesni. Tiesiog nereikia labai drastiškų žaisliukų, kadangi kartais efektas gali būti ne toks, kokio tikimasi. Vibruojantys dažniausiai yra siūlomi tiems, kurie jau ieško kažko ypatingesnio nei tik daikto, kuris yra gali sustiprinti erekciją. Galiausiai, visada verta pradėti nuo kažko paprasčiau ir kai tai tampa nebe taip įdomu – galiausiai pereiti prie kur kas įdomesnių variantų, kurie kelia ir daugiau potyrių.

Kur pirkti?

Renkantis penio žiedus ne ką mažiau svarbus aspektas yra rasti tokius, kurie yra pačios geriausios kokybės. Bene geriausia kokybę įrodo prekybos vieta, kuri ir siūlo gaminius. Žinoma, visada geriausia pirkti iš sekso prekių parduotuvių. Čia jūsų laukia labai plati ne tik penio žiedų pasiūla, tačiau taip pat ir kitokių žaisliukų, kurie tikrai jums leis kur kas įdomiau apsižiūrėti į seksą ir tuo pačiu išbandyti naujų dalykų.

Svarbiausia, kad perkant iš patikimų prekybos vietų galite būti ramūs, kad rasite ir Jūsų poreikiams tinkamą kokybę. Taip, skelbimų puslapiuose žiedai gali kainuoti pigiau, tačiau, deja, tokiu atveju tiksliai negali būti tikras dėl radinio ir paprasčiausiai žiedai gali būti prastos kokybės ir net kažkaip pakenkti. O juk tai nėra ta sfera, kur verta rizikuoti, tiesa?

Gali būti per didelis?

Kai kurie vyrai bijo, kad gali įsigyti per didelius žiedus ir dėl to jie neturės tiek naudos kiek yra tikimasi. Taip nebus, kadangi žiedai yra kurti iš elastingų medžiagų, kurios suteikia galimybę jiems labai lengvai prisitaikyti prie bet kokio penio.

Penio žiedų rūšys

Renkantis penio žiedus pirmiausia siūlome kuo daugiau dėmesio skirti tipams, kadangi jie dažniausiai lemia pasirinkimą. Šiuo metu rinkoje yra siūlomi:

  1. Renkantis žiedus visada siūlome išbandyti tokius, kurie yra elastingi. Galima rasti daugiau arba mažiau gebančių prisitaikyti prie penio, tad patogumui visada verta rinktis tokius, kurie yra elastingesni.
  2. Taip pat galimi ir silikoniniai, kurie ne tik lengvai prisitaiko, tačiau ir yra labai malonūs odai.
  3. Kur kas kietesni yra metaliniai. Visgi, jie labai puikiai išlaiko standų penį ilgą laiko tarpą.
  4. Galimi ir vibruojantys, kurie sekso metu suteikia dar daugiau aštrių emocijų.
  5. Galiausiai, rinkitės ir pagal spalvas, kurios yra labai įvairios. Verta įsigyti tokius, kurie ne tik estetine prasme labiausiai patinka vyrams, tačiau ne ką mažiau patraukliai atrodo ir moterims.

Geras penio žiedas padeda ne tik sekso arba masturbacijos metu pajusti kuo daugiau neatrastų potyrių, tačiau ir pagerinti savo erekciją. Ne veltui yra sakoma, kad daugelis sekso žaislų suteikia ne tik momentinį malonumą, tačiau taip pat ir ilgalaikį. Tik tokiu atveju svarbiausia rasti tokius žaislus, kurie Jums tinka labiausiai ir leidžia gerai jaustis nesikuklinant.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *