Kanceliarinės prekės dovanoms

Kanceliarines prekes naudojame kiekvieną dieną, todėl tai gali tapti praktiška dovana bendradarbiams, vadovams. Artėjant žiemos šventėms dauguma ieškosime įvairių dovanėlių. Kad kiltų mažiau streso prieš Šv. Kalėdas, jomis pasirūpinkime anksčiau. Tai visai nesudėtinga, įsigykite verslo dovanų biuro reikmenų parduotuvėje „Eurobiuras“ arba interneto svetainėje eurobiuras.lt.

Smulkios ir nebrangios kanceliarinės prekės dovanoms

Jeigu darbe turite daug kolegų, visus aprūpinti dovanomis taps tikru iššūkiu piniginei, tačiau visada galima išrinkti smulkią ir nebrangią prekę, kuria simboliškai parodysite dėmesį bendradarbiams. Juk dauguma žmonių puikiai supranta, kad svarbiau pats dėmesys, o ne prabangi dovana.

Prie tokių nebrangių kanceliarinių prekių dovanoms galima priskirti tušinukus, parkerius, stalo kalendorius, saldumynus, pieštukines, kempinėles pirštams drėkinti, atšvaitus, raktų pakabukus.

Jeigu jums atrodo, kad rašiklis dovanoms yra šiek tiek per mažai, galite pridėti saldainių dėžutę, kitų saldumynų, arbatos pakelį. Toks komplektas jau neatrodys per kuklus, o taip pat jis bus labai praktiškas ir tikrai panaudotas.

Solidesnės verslo dovanos

Solidesnės dovanos praverčia artėjant vadovo gimtadieniui, norint pasveikinti verslo partnerius, vadovus Naujųjų metų ir kitomis progomis. Praktiška ir šioms dovanoms rinktis kanceliarines prekes, nes jos susijusios su darbo aplinka ir tikrai neatsidurs šiukšlių dėžėje.

Ieškodami solidžių prekių eurobiuras.lt internetinėje parduotuvėje peržvelkite puslapį „Prabangios rašymo priemonės“, čia rasite aukštos kokybės tušinukų, parkerių, rašiklių rinkinių. Jų kaina svyruoja nuo kelių dešimčių iki daugiau nei šimto eurų. Toks platus pasirinkimas leis surasti tinkamiausią dovaną viršininkui ar verslo partneriui.

Geriausia parinkti tokią dovaną, kurios žmogui trūksta. Pastebėję, jog ant viršininko darbo stalo šiek tiek trūksta tvarkos, galite jam padovanoti darbo stalo rinkinį, kurį sudaro apie 10 dalių. Tai lentynėlės popieriui, laikiklis rašikliui, dėklas užrašų lapeliams, pieštukinė, stalo patiesalas ir kt.

Jeigu rašikliai atrodo pernelyg įprasta dovana, siūlome pasižvalgyti po kitą internetinės parduotuvės puslapį, kuris vadinasi „Verslo dovanos“. Prabangesnės ir įdomesnės kanceliarinės prekės šiame puslapyje – tai laikrodžiai-meteorologinės stotelės, dovanų rinkiniai, daugiafunkciniai peiliai. Puiki dovana kolegoms ir draugams bus ir darbo kalendorius. Pasirinkite prekes, kurios jums atrodo įdomiausios ir praktiškiausios. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *