Kaip renginiai Vilniuje gali tapti puikiausiu laisvalaikiu

renginiai VilniujeLaisvalaikį sostinėje galima pasirinkti bet kokį. Vieni renkasi sėdėjimą prie televizoriaus, kiti – stalo žaidimus su draugais, treti – lankosi naktiniuose klubuose ir renginiuose. Naktiniai renginiai Vilniuje yra pakankamai dažnas reiškinys, todėl pasirinkti kur eiti ir ką veikti galima kiekvieną savaitgalį. Į ką reiktų atkreipti dėmesį lankantis naktiniuose klubuose, kuriuose vyksta įvairūs renginiai?

Aprangos kodas

Visada reikia atsižvelgti į renginio vietą ir aprangos kodą. Kartais išradingiems žmonėms atsiveria klubų durys ir nemokamai, jei tik yra gana griežtas aprangos kodas. Nereikia laukti Helovyno, kad tai įgyvendintumėte. Pakanka pasidomėti renginių specifika ir reikalavimais.

Publikos įpročiai

Vienuose naktiniuose klubuose žmonės kartais mėgsta šokti ir ant baro, o kai kur galioja griežtesni elgesio reikalavimai. Vienur žmonės lengvai bendrauja ir susipažįsta, kitur geriau eiti su kompanija, kad tikrai pailsėtumėte ir atsipalaiduotumėte. Vienur gausu mergvakarių ir bernvakarių dalyvių, kitur tokie šėliotojai nesilanko, todėl ten santūriau ir ramiau. Reikia žinoti publikos įpročius ir tada bus galima išsirinkti geriausia klubą, kurio renginiai įsimins dar ilgam.

Alkoholis!?.

Renginiai Vilniuje dažniausiai turi kiek kitų tikslų, nei pasigerti iki sąmonės netekimo ir masinių konfliktų pradžios. Dėl to labai aiškiai rekomenduojama į naktinius klubus eiti nevartojus alkoholio. Susilaikymas – dorybė, todėl galima kartais ir „pristabdyti arklius“, kad netektų bendrauti su naktinio klubo apsaugininkais ir gadintis sau nuotaikos. Naktinių klubų renginiuose geriau saikingai vartokite alkoholį arba iš viso jo atsisakykite. Sutaupysite, nes alkoholis ten tikrai nepigus.

Palikite savo telefono numerį

Dažnai naktiniai klubai renka kontaktinius duomenis. Vėliau siunčia kartais įkyrias, o kartais ir naudingas reklamas. Palikite geriau savo tikrus kontaktus, kad visada žinotumėte, kad vyksta koks nemokamas renginys, ar jums priklauso nemokamas gėrimas. Tai padės apsispręsti dėl artimiausio savaitgalio planų. Juk visada galima reklamos atsisakyti arba ją tiesiog ignoruoti. SMS žinučių per dieną gaunate kur kas daugiau, nei ta vienintelė reklama per savaitę.

DJ

Dažnai į renginius vaikštoma dėl to, kad juose groja vienas ar kitas diskžokėjas. Visada apsimoka pasidomėti, kas tą vakarą groja. Yra publikos numylėtiniai, yra DJ-žvaigždės, o kartais yra ir ne itin entuziastingi didžėjai, kurių požiūris į darbą gana atsainus. Į kurį renginį eisite? Aišku, kad į tą kuriame išgirsite kažką naujo.

Tikėsimės, šie patarimai pravers kiekviena ir renginiai Vilniuje taps puikia laisvalaikio praleidimo vieta.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *