Kaip pasirinkti renginių vedėjus planuojamai šventei?

Mindaugas JocysSuplanuoti gražią šventę ar kažkokį renginį nėra lengvas darbas. Tam reikia daug laiko, tenka samdyti profesionalius specialistus, o ką jau kalbėti apie biudžetą. Jeigu pasirenkami netinkami specialistai, tuomet visi organizavimo darbai nueina šuniui ant uodegos. Tai ypač liečia renginių vedėjų samdymą. Pavyzdžiui, jeigu bus pasirenkamas mėgėjas, o ne toks profesionalas kaip Mindaugas Jocys, tuomet tikėtina, kad tas mėgėjas sukels nemažai rūpesčių. Tas pats yra ir su kitais samdomais specialistais. Turint pakankamą biudžetą ir šiek tiek žinių, renginį galima suplanuoti gana nesunkiai. Aišku, kainos už paslaugas bus kiek didesnės nei manėte, nes vis dėlto – skirtumas tarp mėgėjų ir profesionalų yra akivaizdus.

Renginių vedėjai neretai pasirenkami ne pagal darbo patirtį ir profesionalumą, o tiesiog pagal mažiausias paslaugų kainas. Tai yra elementari klaida, kuri gali nulemti daug ką. Supraskite, mėgėjai vedėjai nėra tokie patyrę. Jie ne visada prisitaiko prie skirtingo pobūdžio renginių. Štai, profesionalai visada kiekvienam renginiui pasiruošia kruopščiai. Dažniausiai ir programos būna skirtingos. Kaip bebūtų, profesionalūs renginių vedėjai jums kainuos daugiau, tačiau žinokite, kad jų paslaugų kokybę nebus reikalo skųstis. Mėgėjiškomis paslaugomis tikrai patenkinti būna ne visi klientai, tad būtinai į tai atsižvelkite rinkdamiesi specialistus.

Kalbant apie paslaugų užsakymą, pirmiausia verta žinoti, kad kai kurie renginių vedėjai dirba tik dideliais, kiti – su mažais, treti – apsiima vesti bet kokio dydžio renginius. Jums reikėtų iš anksto teirautis kokius renginius veda pasirinktas specialistas, nes tokiu atveju bus galima išvengti laiko gaišimo. Geriausia tai, kad kai kurie specialistai iš anksto viešai pateikia informaciją kokiuose renginiuose jie dirba. Kai kurie netgi iš anksto nustato preliminarias kainas, jog klientai žinotų į ką orientuotis.

Renginių vedėjų paslaugų kainos dažniausiai galutinai sutariamos tik po to, kai klientai pateikia išsamią informaciją apie būsimą renginį. Tai reiškia, kad reikėtų iš anksto paruošti visą informaciją, iš kurios būtų galima suprasti kur, kada ir kokiomis aplinkybėmis vyks renginys. Tada specialistas galės lengviau nustatyti galutinę kainą ir pateikti visus reikalavimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *