Kaip pasirinkti profesionalų renginių vedėją?

Linas CinkutisRenginių vedėjų paslaugų kainos dažniausiai su kiekvienu klientu aptariamos individualiai ir tai žinoti turi kiekvienas ketinantis kreiptis į profesionalus. Dauguma klientų klysta manydami, kad renginių vedėjai iš anksto pateikia paslaugų kainas. Taip nebūna kai kalba eina apie profesionaliai dirbančius specialistus. Kainas iš anksto gali pateikti nebent mėgėjai. Žinoma, kartais jos nurodomos iš anksto ir pačių profesionalų, bet dažniausiai tai būna orientacinės kainos, kurios žymimos terminu „nuo“. Tai reiškia, kad profesionalai dažniausiai pateikia minimalias kainas, kurias teks sumokėti. Kokios bus galutinės – sužinosite tik po to, kai renginių vedėjas viską sužinos apie jūsų poreikius.

Profesionaliai dirbantys renginių vedėjai, visada išsiaiškina visas smulkiausias detales apie renginius. Mat, kažkokia smulkmena gali lemti daug ką. Tokie profesionalai kaip Linas Cinkutis pabrėžia, kad renginių vedėjams kainas lengviausia yra nustatyti tuomet, kai klientas pateikia išsamią informaciją ką, kada ir kur reiks daryti. Tai reiškia, kad jums bus privalu nurodyti renginio vietą. Taip pat teks patikti informaciją kiek žmonių dalyvaus renginyje, kokio jis pobūdžio ir t.t. Taipogi ir trukmė yra labai svarbi, nes kuo ilgiau teks naudotis renginių vedėjo paslaugomis, tuo didesnę paslaugų kainą jūs turėsite mokėti.

Kalbant apie taupumą, verta žinoti, kad mažą biudžetą renginių vedėjui galintys skirti asmenys neturėtų tikėtis profesionalių paslaugų. Jums tokiu atveju tektų ieškoti mažiau patyrusių renginių vedėjų. Tai dažniausiai yra pradedantieji arba tiesiog mėgėjiškas paslaugas teikiantys specialistai. Rizika ta, kad tokie vedėjai vargu ar sugebės prisitaikyti prie kliento reikalavimų, kai kalba pasisuks apie didelius renginius. Tiesiog tokie vedėjai labiau linkę dirbti su mažesnėmis auditorijomis.

Ypač svarbu žinoti, kad aklai renginių vedėjus rinktis nevalia, nes tai gali kainuoti nemažus pinigus. Kaip ir visus specialistus, taip ir renginių vedėjus, reikia rinktis pagal geriausius atsiliepimus. Radus mažas kainas siūlantį vedėją, pasižiūrėkite kokie atsiliepimai puošia jo atliktus darbus. Jeigu yra daug neigiamų komentarų, tai aišku – neverta rinktis tokio vedėjo paslaugų. Geriau jau skirkite daugiau laiko paieškai ir rinkitės tokį, kuris turi gerą reputaciją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *