Kaip išsirinkti žaidimų kompiuterį?

xbox one

Kompiuteriniais žaidimais susidomėjote visai nesenai? Dabar kaip tik galvojate apie žaidimų kompiuterio pirkimą, bet visiškai nesuprantate ką geriausia rinktis šiais laikais? Žaidimų konsolių yra įvairiausių ir ko gero tikslinga sakyti, kad nepabandžius visų, bus sunku suprasti kas tinka geriausiai. Bet, būtina pabrėžti, kad prieš pirkimą, visada galima viską išbandyti. Lietuvoje yra palankios sąlygos išbandyti tam tikrus kompiuterius bei pačius žaidimus.

Šiuo metu Lietuvoje veikia ne viena kompiuterinių žaidimų kavinė, kur galima žaisti žaidimus kiaurą parą. Aišku, tokios kavinės yra mokamos. Ten būtina sumokėti atitinkamą mokestį  ir galima naudotis žaidimų kompiuteriu į valias. Tokiose vietose galite rasti tiek žaidimų konsoles, tiek ir stacionarius kompiuterius. Mokestis dažniausiai yra už valandą. Kai kurios kavinės dirba kiaurą parą. Tad, tokiose vietose tikrai galite sužinoti kokį kompiuterį pirkti būtų geriausia būtent jums. Atminkite, kad ne visose kompiuterinių žaidimų kavinėse siūlomas platus žaidimų kompiuterių pasirinkimas.

Kaip bebūtų, ne paslaptis, kad tarp populiariausių Lietuvoje yra XBOX ONE S žaidimai. Jeigu galvojate pirkti šią žaidimų konsolę, žinokite, kad pačius žaidimus teks pirkti atskirai. Įsigiję kompiuterį, tikrai negausite prieigos prie visų egzistuojančių žaidimų. Juos teks pirkti atskirai. Naujausi žaidimai, savaime suprantama, kainuoja daugiausiai. Bet, jeigu kalba eina apie diskų pirkimą, turite žinoti vieną pagrindinių būdų sutaupyti.

Praktiškai su visomis žaidimų konsolėmis yra tas pats – galima sumažinti išlaidas perkant žaidimus ne iš prekybos centrų. Paprasčiau kalbant, diskus galima pirkit iš specialių vietų, kur prekiaujama būtent naudotais žaidimais. Tai tikrai būtų naudingas pasirinkimas tiems, kurie iš karto negali sau leisti švaistytis pinigais. Atminkite, kad patys naujausi žaidimai yra gana brangūs ir ne visų įperkami. Kai kuriais atvejais, juos tenka užsakyti iš anksto.

Kaip bebūtų, nuo žaidimų konsolės priklauso daug kas. Tad, jeigu jums sunku apsispręsti kurią žaidimų konsolę pirkti, tuomet pasidomėkite kurio kompiuterio žaidimai yra pigiausi. Tai nesunku padaryti – kai kurie informaciniai portalai rengia įvairias apžvalgas ir pateikia gana daug naudingos informacijos.

Šaltinis: tarasgames.lt/ps4-zaidimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *