Kaip išsirinkti pastaruoju metu vieną labiausiai Google ieškomų prekių – kombinezoną.

Tikriausiai nustebsite sužinoję, kad pastaraisiais metais viena labiausiai Google ieškomų prekių nėra PRADA rankinė ar Gucci suknelė. Anaiptol. Tai jaukūs, patogūs bei visų taip trokštami vyriški ir moteriški kombinezonai. Kai tik manėte, kad kombinezonų karštinė jau baigėsi kartu su kalėdiniu laikotarpiu, internetinės parduotuvės sako ką kitą, atrodo kiekvienas nori turėti švelniai priglundantį ir šaltuko nepraleidžiantį rūbą. Jį įsigyti visai nesunku. Keletas kompiuterinės pelės paspaudimų šen bei ten patikimos internetinės parduotuvės svetainėje ir šis puikus pirkinys jau keliauja į jūsų namus. Štai keletas patarimų, kurie galbūt padės išsirinkti iš gausybės kombinezonų variantų bei padės praktiškai jį vilkėti.

  • Nepersistenkite

Jeigu pasirinkote ryškiaspalvį kombinezoną pakaks kontrastingos spalvos  užtrauktuko puikiai išvaizdai. Nebereikia ryškiaspalvio aksesuaro ant peties ar dirželio ant juosmens. Jeigu bijote rizikuoti ir žaisti spalvomis, žinokite, niekada neatrodysite kvailai jeigu protingai pasirinksite spalvą. Niekada neprašausite ir neprasilenksite su stiliumi pasirinkę pilką, haki  ar tamsiai mėlyną ir t.t.

  • Meškučiai, kačiukai, zuikučiai ir kiti panašūs kombinezonai

Įsivaizduokite save atidarant duris kaimynui apsivilkus kombinezoną išmargintą meškučiais ar vaikystės mėgstamiausiais pasakų herojais. Nelinkėčiau jums pakliūti į tokią situaciją.  Geriau palikite pliušiniais žaislais išmargintus rūbus vaikams.

  • Forma

Vengdami atrodyti lyg maišas rinkitės kombinezoną pagal savo dydį, kuris švelniai glaustųsi prie jūsų kūno, tiktų jūsų formai,  turėtų siluetą.

  • Ribokite skysčius

Kad ir kaip būtų patogu vilkėti kombinezoną, prispyrus reikalui kelionės į tualetą nėra tokios patogios.  Jums teks nusivilkti visus viršutinius rūbus ir išsinerti iš šilto kombinezono. Tiesa vyrams tai mažesnė problema – priekyje užtrauktukai dažiausiai atsitraukia iš viršaus ir iš apačios, tad viskas daug paprasčiau.

  • Investicija į komfortą

Jei galite sau leisti įsigyti kombinezoną iš kašmyro medžiagos – įsigykite, nepasigailėsite. Šios medžiagos pojūtis prie odos nuostabus. Šita investicija taip pat gali jus taip sušildyti, kad sutaupysite už buto šildymo paslaugas! Žinoma, geriau rinkitės skalbimo mašinoje skalbiamą kašmyrą.

  • Pėdos

Rinkitės kombinezoną kuris užsibaigia ties kulkšnimis. Pėdutes, kaip ir meškiukus, palikite vaikams. Kombinezonai su pėdomis labai nepraktiški, nes negalėsite vilkėti kombinezono lauke su mėgstama avalyne.

Tai gi reziumuojant galima pasakyti, kad kombinezonas gali būti be galo stilingas ir patogus rūbas, tačiau nereikėtų persistengti derinant spalvas ir aksesuarus prie kombinezono. Rinkitės solidžių spalvų kombinezonus, o gyvūnų ir super herojų kombinezonus pirkite tik vaikams. Kad kombinezonas atrodytu iš ties stilingai ir būtų patogus atidžiai pasirinkite dydį pagal savo kūno formas, o ilgis turėtų būti iki kulkšnies – juk norėsite dėvėti kombinezoną ir lauke. Atminkite, kombinezonas – tai investicija į komfortą, kuri vėliau atsiperka su kaupu. Vieną kartą teisingai pasirinkus, galėsite džiaugtis šiluma ir komfortu labai ilgą laiką.

Mados nuolatos keičiasi ir vis daugiau ir daugiau žmonių domina veliūriniai laisvalaikio kostiumai moterims, kuriuos galima rasti ir technomada.lt el. parduotuvėje.

Parengė: Inga Vaitkutė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *