Kaip geriausia gabenti krovinius į Skandinavijos šalis?

skandinavija

Skandinavijos šalių kryptis yra geografiškai labai palanki Lietuvos atžvilgiu, kadangi turime tiesioginį jūrų kelią į šias šalis. Iš tiesų, tikriausiai nėra geresnio būdo krovinius gabenti, nei jūra, nes tai yra užtikrinti ir reguliarūs reisai tarp šių šalių. Be to, gabenant krovinius į Skandinaviją jūrų transportu, paprasta kombinuoti dvi skirtingas transporto rūšis – tai jūra ir sausumos keliais. Taip kroviniai keliauja „nuo durų iki durų“.

Žinoma, krovinius gabenti galima ir oro transportu, tačiau ši paslauga, lyginant su pervežimais jūra, yra ganėtinai brangi, teigia transporto paslaugas teikiantys ferrybookings.lt. Todėl, jeigu gabenamas krovinys nėra spaudžiamas į laiko rėmus, tikrai verta pasinaudoti jūrų transportu ir taip nemažai sutaupyti. O kroviniai iš / į šias šalis keliauja kasdien, galimi daliniai ir pilni kroviniai, paprasti ir pavojingi.

Jūrų transportu galima gabenti pačius įvairiausius krovinius, net ir labai didelius, jei tik jie neviršija nustatytų maksimalių išmatavimų. Tai gali būti sunkioji žemės ūkio technika, automobiliai ar net surenkamieji namai. Priklausomai nuo siuntos ar krovinio rūšies gali būti parenkami patys optimaliausi ir geriausiai poreikius atitinkantys laivai ir pervežimo maršrutai. O jų yra tikrai ne vienas, todėl galima tiesiog išsirinkti iš kelių labiausiai tinkančių variantų.

Siekiant išvengti krovinių sugadinimo, esant stipriam bangavimui, pasirūpinama, kad kroviniai būtų tinkamai sutvirtinti pakrovimo metu. Be to, jeigu gabenama produkcija yra gendanti, kroviniai gali būti gabenami laikantis reikalingų temperatūrinių sąlygų. Taip pat užtikrinamas hermetiškumas biriems ir kitiems kroviniams.

Be abejo, jūrų transportas yra nuo oro sąlygų priklausoma transporto rūšis, todėl kartais galimas krovinių vėlavimas ar išvykimas kitu laiku. Tačiau nepaisant to, kroviniai gabenami saugiai ir patikimai, mažesnė tikimybė prarasti krovinį dėl avarijų ir pan.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *