Kada nebus skiriama parama šilumos siurbliams?

Paskutiniu metu gyventojai nuolat skatinami atnaujinti šildymo įrenginius ir rinktis moderniausias sistemas. Tokiu būdu galima atgauti nemažą sumą investuotų pinigų. Ir nors viskas atrodo labai paprasta, tačiau reikėtų atkreipti dėmesį į kelis niuansus. Kadangi ne visais atvejais skiriama kompensacija ir yra keliami tam tikri reikalavimai, kuriuos turi atitikti naujas įrenginys. Vienas iš svarbiausių kriterijų yra naudingumo koeficientas įprastomis veikimo sąlygomis. Jis turi būti ne mažesnis už tam tikrą skaičių, priklausomai, koks įrenginys pasirenkamas. Kadangi jie gali būti kelių skirtingų tipų. Tad reikėtų prieš tai tuo pasidomėti ir rinkis pakankamai efektyviai veikiantį variantą. Nors didžioji dalis jų yra būtent tokie.

Galimybė ne tik sutaupyti, bet ir šildymui išleisti mažiau

Daugelį gali suvilioti parama šilumos siurbliams, kuri yra tikrai nemaža ir leidžia susigrąžinti didelę dalį investuotų pinigų. Tačiau tokia paskata žmonėms rinktis šiuos šildymo įrenginius tikrai nėra atsitiktinė. Kadangi jie veikia itin efektyviai, todėl reikia žymiai mažiau energijos resursų šildymui. Be to, jie yra visiškai ekologiški, kadangi į aplinką neišskiriamos jokios kenksmingos medžiagos. Taigi, taip kuriame šiuolaikinė šildymo sistema, kuri gali padėti išspręsti ir gerokai daugiau problemų didesniu mastu. O kiekvienas pasirinkęs šiuos įrenginius galės džiaugtis ne tik kompensacija už jų įsigijimą, bet ir ženkliai mažesnėmis išlaidomis šaltuoju metų laiku. Ir tai tik dar viena priežastis, dėl kurios šie įrenginiai tokie populiarūs.

Kur ieškoti informacijos apie visas paramos sąlygas?

Šiuo klausimu patarimų bei informacijos galima rasti ne vienoje vietoje. O daugiausiai jų bus internete, kadangi tuo dalinasi ne tik kompensacijas skirstančios ar su tuo susiję institucijos, bet ir moderniai šildymo įrenginiai prekiaujančios įmonės. Kadangi parama šilumos siurbliams gali būti suteikiama praktiškai kiekvienam pasirinkusiam tokią šildymo sistemą. Bet geriausia apie tai pasidomėti oficialioje APVA internetinėje svetainėje, kadangi tik ten galima rasti visą informaciją bei paraiškų teikimo terminus. Be to, per šią svetainę reikia ir pildyti paraiškas bei jas pateikti specialioje sistemoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *